Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Pīrss Morgans. (Foto: Ken McKay/ITV/Shutterstock/ Vida Press)

Britu TV zvaigzne Pīrss Morgans uzskata, ka Harijam un Meganai ir jāatņem Saseksas hercogu tituls

Slavenības
9. septembrī 10:55 2020. gada 9. septembrī 10:55
  Jauns.lv
Britu TV rīta programmas „Good Morning Britain” vadītājs Pīrss Morgans (55) salīdzinājis prinča Harija un Meganas Mārklas situāciju ar laulības šķiršanu. Žurnālists uzskata, ka hercoga un hercogienes tituli viņiem ir jāatņem, ja reiz abi izvēlējušies aiziet no karaliskās ģimenes. Pretējā gadījumā tas izskatoties pēc šķirta pāra, kas vēlas ik nedēļu ieskriet mājās pie bijušā laulātā. Tas nekur nederot.

Pīrss Morgans aicinājis atbrīvot Hariju un Meganu no Saseksas hercoga un hercogienes tituliem, lai viņu „šķiršanās” no Lielbritānijas būtu pilnībā pabeigta.

Vārdos tiešais žurnālists komentējis arī jaunākās ziņas par to, ka bijušais karaļpāris atmaksājis 2,4 miljonus sterliņu mārciņu, kas iztērēti par Frogmoras kotedžas renovācijas un labiekārtošanas darbiem pēc tam, kad noslēdzis 112 miljonu mega līgumu ar kompāniju „Netflix”. Morgans norādījis, ka tas esot „solis pareizajā virzienā”.

„Patīkami redzēt, ka Harijs un Megana atmaksājuši rēķinu par Frogmoras kotedžu,” viņš atzinis. „Manuprāt, tas ir vēl viens solis šķiršanās virzienā.”

„Viņi saņēmuši daudz naudas no „Netflix”, vai ne tā?” – piebildusi Pīrsa Morgana TV kolēģe Sūzena Rīda.

„Ieguvēji ir „Netflix”,” atcirta Morgans. „Ja viņi patiešām vēlas būt neatkarīgi, un šķiet, ka vēlas. Viņi vēlas dzīvot Holivudā vai Santabarbarā un vēlas taisīt filmas vai TV šovus un likt mums justies jauki un pūkaini par to visu, lai tā būtu.”

„Es tikai nedomāju – kā Saseksas iedzīvotājs, kāds esmu visu savu mūžu – es nedomāju, ka viņiem vajadzētu atļaut paturēt Saseksas hercoga un hercogienes titulus.”

„Pirmkārt – viņi nekad nebrauc uz Saseksu. Otrkārt – ja viņi patiešām vēlas pamest karalisko ģimeni, kāpēc vispār gribēt titulus?”

„Izņemot to, ka tituli ir pievilcīgi darījuma partneriem.”

Sūzena Rīda gan to apšaubījusi, minot, ka darījuma partneriem interesanti esot viņi paši kā personības, nevis viņu tituli.

„Viņi varētu iztikt un gūt panākumus arī bez saviem karaliskajiem tituliem,” ir pārliecināta Sūzena.

Pīrss Morgans un Sūzena Rīda. (Foto: Mirrorpix / Vida Press)

„Tu domā, ja viņš nebūtu princis Harijs un viņa Megana no seriāla „Suits”, „Netflix” viņiem dotu 100 miljonus sterliņu mārciņu?” – Morgans bija nepielūdzams.

„Šo situāciju [ar paturētiem tituliem] var pielīdzināt laulības šķiršanai un teikt – „Es vēlos šķirties, bet iegriezīšos mājās ik nedēļu”. Tā tas nedarbojas.”

Citi šobrīd lasa

Atrasts vairākas nedēļas bezvēsts pazudušais zēns
Ģimenei nepaspējot tikt līdz nodaļai, blakus Rīgas Dzemdību namam piedzimis puisītis 2
Brīvdienās Rīgā ielidos atpūtnieki no Kipras, kur situācija pasliktinājās tā, ka tagad jāievēro pašizolācija 12
Pievienot komentāru

Стал известен список претензий Меган к королевской семье

Сама на себя не похожа: Орбакайте не узнали в гостях у Пугачевой