Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

FOTO: viesi ierodas uz Jūrmalas festivāla noslēguma koncertu Dzintaru koncertzālē

Mūzika
5. augustā 07:56 2020. gada 5. augustā 07:56
  Jauns.lv
4.augustā pulksten 20:30 Dzintaru koncertzālē notika "Jūrmalas festivāla" noslēguma koncerts, kur uz skatuves kāpa operdziedātājs Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.

"Jūrmalas festivāla" noslēguma koncertā uz Dzintaru koncertzāles skatuves satikās divi pasaulslaveni Latvijas mūziķi – operdziedātājs Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš. Programmā tika atskaņota Riharda Vāgnera, Riharda Štrausa un citu Rietumeiropas klasiķu skaistākās solodziesmas.

"Jūrmalas festivāls" šogad notika, Jūrmalas pilsētas atbalsta dēļ un ievērojot spēkā esošos pulcēšanās ierobežojumus, starp klausītājiem nodrošinot divu metru distanci un visus nepieciešamos drošības pasākumus.

Šā gada “Jūrmalas festivāla” noslēguma koncertā uz Dzintaru koncertzāles skatuves satikās divi pasaulslaveni Latvijas mūziķi – operdziedātājs Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš. Programmā bija Riharda Vāgnera, Riharda Štrausa un citu Rietumeiropas klasiķu skaistākās solodziesmas.

"Jūrmalas festivāls" notika jau sesto gadu. To ieskandināja ieskandinās viens no gaidītākajiem klaviermūzikas koncertiem – “Trīs Osokinu” dinastijas koncerts Dzintaru koncertzālē.

Koncertā “Dzimuši Latvijā” varēja tikties ar izciliem un starptautiski atzītiem Latvijas mūziķiem – Aleksandru Antoņenko, Reini Zariņu, Raimondu Ozolu, Sergeju un Andreju Osokinu un vijolnieci Kristīni Balanas, kuriem pievienojās jaunie Latvijas talanti un valsts kamerorķestris “Sinfonietta Rīga” diriģenta Aināra Rubiķa vadībā.

Dzintaru pludmalē ar ērģeļmūzikas skaņām saullēktu sagaidīja pasaulslavenā latviešu ērģelniece, Hamburgas Elbas filharmonijas goda māksliniece Iveta Apkalna.

Pasaulslavenajam latviešu diriģentam Marisam Jansonam veltītajā koncertā Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra, vijolnieces Kristīnes Balanas un diriģenta Andra Pogas izpildījumā varēja baudīt Pētera Čaikovska 6. simfoniju un Maksa Bruha vijolkoncertu.

Savukārt Maestro Raimonds Pauls kopā ar Latvijas Radio bigbendu un “Sinfonietta Rīga” stīgu grupu aicināja skaistā pastaigā pa pasaules kino mūzikas lappusēm.

Bet festivāla noslēguma koncertā satikās divi pasaulslaveni Latvijas mūziķi – operdziedātājs Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš, lai atskaņotu Riharda Vāgnera, Riharda Štrausa un citu Rietumeiropas klasiķu skaistākās solodziesmas.

Citi šobrīd lasa

10 interesanti fakti par boksu un šī sporta veida leģendām
Dumpis izsakās par Covid-19 Latvijas veiksmes stāsta ēnas pusi 15
Jāņa Timmas jaunā sieva priecājas, ka tagad izklausās pēc latvietes 2
Pievienot komentāru

Внучка Елизаветы II принцесса Евгения официально объявила о беременности

Выяснилось, почему родные два дня не знали о смерти дочери звезды "Место встречи изменить нельзя"