Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Andris Kivičs. (Foto: Mārtiņš Ziders)
 

Andris Kivičs neierodas uz tiesu, paziņojot, ka viņam ir aizdomas par saslimšanu ar Covid-19 13

Trakā pasaule
29. jūlijā 10:40 2020. gada 29. jūlijā 10:40
  Jauns.lv
Muzikants Andris Kivičs nav ieradies uz Vidzemes rajona tiesu Cēsīs, kur bija paredzēta tiesas sēde, kurā viņš ir kā atbildētājs dziesminieka Kaspara Dimitera prasībā. Un atnācis nav tāpēc, jo bažījas, ka ir sasirdzis ar Covid-19.

Kaspara Dimitera mājaslapā internetā vēstīts, ka 28. jūlijā trīs minūtes pirms noliktās tiesas sēdes sākšanās Vidzemes rajona tiesa Cēsīs saņēma Kiviča elektronisku vēstuli, kurā viņš rakstīja: “Labdien. Sakarā ar aizdomām uz Covid 19 (biju Tērbatas ielas koncertā) šodien tiesā diemžēl nebūšu. Lai arī biju uzlicis pulksteni u 7.00, pamodos tagad ar 39,4 temperatūru. Lūdzu atvainojiet, dodos taisīt testu..”

Foto: no nebruks.lv

To, ka Andris, kas gan nereti pavisam skeptiski izteicies par Covid-19 nopietnību, īpaši labi nejūtas, var noprast arī pēc sociālajos tīklos klejojoša video, kas sabiedrību pārsteidza pirms dažām dienām. 

Nākamā tiesas sēde, kurā Kivičs ir viens no atbildētājiem (Kaspars Dimiters pret viņu un atsevišķiem medijiem iesniedzis prasību par apmelojošas publikāciju atsaukšanu un kompensācijas piedzīšanu), nolikta uz 12. oktobri.

Jauns.lv izsaka cerību, ka Kiviča kungs jau vakar uz 14 dienām devies pašizolācijā un informējis savu ģimenes ārstu. Un arī informējis visus cilvēkus, ar kuriem Kivičam bijis kontakts kopš Tērbatas ielas koncerta 17. jūlijā, ka arī viņiem, visticamāk, vajadzētu doties veikt Covid-19 testu.

Saistītās ziņas

Kiviča televīzija sāk ar melu straumi 31
Andris Kivičs skandalējas pat pie Dzemdību nama un grib notirgot savas meitas foto 14
Andris un Liene Kiviči pirms bērna nākšanas pasaulē piedalās drosmīgā fotosesijā

Kivičs gan e-pastā neprecizē, kurā "Tērbatas ielas koncertā" bijis, taču, ja jau neprecizē, tad droši vien domā 17. jūlija pasākumu, kas izraisīja palielu ažiotāžu par to, ka tur bijis sapulcējies krietns ļaužu skaits, neievērojot ierobežojumus. Interesanti gan, ka Kivičs tajā pašā vakarā "Facebook" bija redzams vienā no savām tiešraidēm, bet Tērbatas ielā gan neviens viņu netika manījis...

Citi šobrīd lasa

Satraukums arī politiskajās aprindās: pirmizrādi pirms ASV vēlēšanām šodien piedzīvo plaši apspriestā filma "Borats 2"
Ko patiesībā nozīmē augstu policijas darbinieku rotācija
Slēdz "Metropoli", vienu no vecākajām Rīgas viesnīcām
Skatīt visus komentārus

Журналисты нашли суррогатную мать детей Пугачевой и Галкина

Выяснилось, почему Гарри и Уильям обязаны помириться до марта