Mūzika
2020. gada 30. aprīlis, 16:40

Mārtiņš Ruskis klausītāju vērtēšanai nodod vēl vienu dziesmu, kas tapusi sadarbībā ar Paulu un Raču

Jauns.lv

Dziedātājs Mārtiņš Ruskis klausītāju vērtēšanai nodevis kompozīciju “Vakar, šodien un mūžam", kas ir no viņa albuma, kurā ir jaunas Maestro Raimonda Paula dziesmas ar Guntara Rača vārdiem.

Pagājušā gada nogalē klajā nāca dziedātāja Mārtiņa Ruska albums "Piparmētru tēja", kurā iekļautas jaunas Maestro Raimonda Paula dziesmas ar Guntara Rača vārdiem. Albums bija nominēts arī “Zelta mikrofona” balvai.

Šobrīd no šī albuma jau trīs dziesmas ieguvušas klausītāju uzmanību -  albuma tituldziesma “Piparmētru tēja”, “Laime ir akla” un liriskā balāde “Baltās rozes”, kas jau kvalificējusies LTV dziesmu aptaujas “Latvijas sirdsdziesma” finālam. Šodien Mārtiņš publicē vēl vienu no šī albuma dziesmām “Vakar, šodien un mūžam".

foto: Publicitātes
Pauls, Ruskis un Račs.

Mārtiņš Ruskis: “Manuprāt, “Vakar, šodien un mūžam” ļoti piestāv šim laikam, kad gaisā jūtama patīkamā pavasara smarža. Arī šajā periodā uzturu kontaktus ar Maestro un zinu, ka viņš ir ļoti sailgojies pēc koncertiem, tieši tā pat kā es un visi mūziķi. Šī dziesma bija viena no pirmajām, ko kopīgi izpildījām "Piparmētru tēja" prezentācijas koncertā VEF kultūras pilī 15. februārī un bija ļoti saviļņojoši sajust klausītāju atbalstu pat pie dziesmas, kuru viņi īsti pat nebija iepazinuši. Tajā mirklī sajutu, ka šai dziesmai ir patīkams spēks!”

Raimonds Pauls: “Mārtiņš ir ieguldījis daudz darba šī albuma tapšanā, un žēl, ka izdevās šo programmu atskaņot tikai vienā koncertā. Bet šķita, ka publikai patika. Novēlu visu to labāko.”

Guntars Račs: “Šķiet, ka visa jaunā albuma dziesmas ir diezgan izdevušās. Ticu, ka arī jaunā dziesma nepaliks nesadzirdēta. Dziesma ir klasisks stāsts, par tādu mīlestību, kura mūs piemeklē tikai reizi mūžā un visu mūžu arī pavada. Novēlu katram tādu dzīvē reiz sastapt.”

Mārtiņa Ruska un Raimonda Paula albuma "Piparmētru tēja" prezentācijas koncerts

2020. gada 15. februārī VEF Kultūras pilī izskanēja dziedātāja Mārtiņa Ruska un maestro Raimonda Paula dziesmu albuma "Piparmētru tēja" prezentācijas ...

gallery icon
46

Dziesmu producēja Gints Stankevičs, bet papildus vokālus iedziedājušas “Oranžās meitenes” – Olga Stupiņa, Inta Gudovska  un Anita Levša. Teksta video veidoja "Dween Productions".