Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Katrīna un Edgars Jaunupi kļuvuši par vecākiem otrajai atvasei un krīzes laikā dzimušajai meitai dod neparastu vārdu

Slavenības
9. aprīlī 06:36 2020. gada 9. aprīlī 06:36
  Inta Mengiša | Žurnāls "Kas Jauns"
3. aprīlī Rīgas Dzemdību namā pasaulē nāca fonda "Mākslai vajag telpu" vadītājas Katrīnas Jaunupes un basketbola kluba "VEF Rīga" valdes priekšsēdētāja Edgara Jaunupa meita. Kā vēsta žurnāls "Kas Jauns", atvasei doti divi vārdi – Kara Estere.

Pirmās trīs dienas pēc kļūšanas par meitas tēti Edgaram Jaunupam stingro noteikumu dēļ nebija iespēja klātienē satikties ar sievu un mazulīti. Pirmo sveicienu no jaundzimušās Katrīna aizsūtīja vīram fotogrāfijas formātā. Tāpat bildes ar mazo saņēma arī trīsarpus gadu vecais brālis Karls, un, kā atklāj Katrīna, tieši dēls bijis iniciators māsai dot vārdu Kara. Patiesībā šim vārdam saknes meklējamas Itālijā – tulkojumā no itāļu valodas Kara nozīmē ‘mīļā’. Savukārt otrs vārds – Estere – tulkojams kā ‘zvaigzne’,” žurnālam "Kas Jauns" paskaidrojusi Katrīna Jaunupe, kuras vecākiem Anitai un Kārlim Leiškalniem mazā Kara Estere ir astotais mazbērns.

8. aprīlī - Edgara vārda dienā - Katrīna publiskojusi sava vīra un jaundzimušās meitas kopbildi sociālās saziņas tīklā "Instagram". "Daudz laimes vārda dienā, mans mīļais!" foto parakstījusi viņa.

Saistītās ziņas

Katrīna Jaunupe pirms meitas piedzimšanas: "Manī aug jauna dzīvība, tas mani stiprina"
Jaunups atrāda savu dēlu. Vai līdzīgs? FOTO 44
Jaunups un Leiškalne apprecējušies! Kāzu FOTO 1

Katrīna gan strikti teic, ka vismaz pāris nedēļu pēc atgriešanās mājās no dzemdību nama pandēmijas dēļ dzīvos tikai ar vīru un bērniem, bet vecvecākiem un pārējiem tuviniekiem iespēja sastapt Jaunupu ģimenes jaunāko atvasi paredzama ne agrāk kā pēc šīm pāris nedēļām. „Ļoti atbildīgi attiecamies pret speciālistu ieteikumiem, ņemam tos vērā. Piemēram, mani vecāki no mājas nekur nav devušies jau trīs nedēļas. Iziet tikai pagalmā. Pārtiku un visu dzīvošanai nepieciešamo viņi pasūta ar piegādi mājās," žurnālam "Kas Jauns" sacījusi Jaunupe.

Citas interesantākās ziņas un notikumus lūkojiet žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!

Citi šobrīd lasa

Kurā zodiaka zīmē dzimušās ir vislabākās sievas 5
"Beidzot visu dienu varu pabūt mājās," - hokejists Kaspars Daugaviņš savā paradīzē bauda ģimenisko idilli
Alkoholiķu reitings pēc zodiaka zīmes: kam ir vislielākais risks 10

Муж звезды «Москва слезам не верит» умер от коронавируса, сама актриса также больна

Вся в кровоподтеках: фото и видео Агаты Муцениеце шокировали поклонников 1