Edgara Jaunupa un Katrīnas Leiškalnes kāzas

10. jūnijā, Rīgas Lutera Torņakalna baznīcā jāvārdu viens otram teica politiķis, basketbola kluba „VEF Rīga” padomes priekšsēdētājs Edgars Jaunups un ...

gallery icon
84
Slavenības
2020. gada 9. aprīlis, 06:36

Katrīna un Edgars Jaunupi kļuvuši par vecākiem otrajai atvasei un krīzes laikā dzimušajai meitai dod neparastu vārdu

Inta Mengiša

Žurnāls "Kas Jauns"

3. aprīlī Rīgas Dzemdību namā pasaulē nāca fonda "Mākslai vajag telpu" vadītājas Katrīnas Jaunupes un basketbola kluba "VEF Rīga" valdes priekšsēdētāja Edgara Jaunupa meita. Kā vēsta žurnāls "Kas Jauns", atvasei doti divi vārdi – Kara Estere.

Pirmās trīs dienas pēc kļūšanas par meitas tēti Edgaram Jaunupam stingro noteikumu dēļ nebija iespēja klātienē satikties ar sievu un mazulīti. Pirmo sveicienu no jaundzimušās Katrīna aizsūtīja vīram fotogrāfijas formātā. Tāpat bildes ar mazo saņēma arī trīsarpus gadu vecais brālis Karls, un, kā atklāj Katrīna, tieši dēls bijis iniciators māsai dot vārdu Kara. Patiesībā šim vārdam saknes meklējamas Itālijā – tulkojumā no itāļu valodas Kara nozīmē ‘mīļā’. Savukārt otrs vārds – Estere – tulkojams kā ‘zvaigzne’,” žurnālam "Kas Jauns" paskaidrojusi Katrīna Jaunupe, kuras vecākiem Anitai un Kārlim Leiškalniem mazā Kara Estere ir astotais mazbērns.

8. aprīlī - Edgara vārda dienā - Katrīna publiskojusi sava vīra un jaundzimušās meitas kopbildi sociālās saziņas tīklā "Instagram". "Daudz laimes vārda dienā, mans mīļais!" foto parakstījusi viņa.

Katrīna gan strikti teic, ka vismaz pāris nedēļu pēc atgriešanās mājās no dzemdību nama pandēmijas dēļ dzīvos tikai ar vīru un bērniem, bet vecvecākiem un pārējiem tuviniekiem iespēja sastapt Jaunupu ģimenes jaunāko atvasi paredzama ne agrāk kā pēc šīm pāris nedēļām. „Ļoti atbildīgi attiecamies pret speciālistu ieteikumiem, ņemam tos vērā. Piemēram, mani vecāki no mājas nekur nav devušies jau trīs nedēļas. Iziet tikai pagalmā. Pārtiku un visu dzīvošanai nepieciešamo viņi pasūta ar piegādi mājās," žurnālam "Kas Jauns" sacījusi Jaunupe.