Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Jauniete, kas aizbiedēja vīriešus ar kopā saaugušajām uzacīm, tagad no pielūdzējiem nevar ne atkauties 2

Trakā pasaule
15. janvārī 07:12 2020. gada 15. janvārī 07:12
  Jauns.lv
Dānijā dzīvo kāda jauna sieviete, kuras uzacis līdzinās māksliniecei Frīdai Kalo. Tās ir biezas un kopā saaugušas. Kopš jaunā dāma tās neizrausta un ļauj augt dabiski, no viņas novērsušies visi stiprā dzimuma pārstāvji, nevēloties satikties ar meiteni, kam ir viena liela uzacs. Taču tas mainījies, kad viņai piedāvāts modeles darbs. Tagad vīrieši ir kā traki satikties ar šo meiteni!

Sārai Marijai Klārkai savs jaunais izskats. Viņa pati sev šķiet skaistāka, turklāt par viņu interesi izrāda modes fotogrāfi. (Foto: MDWfeatures / Sarah Marie Clarke / Vida Press)

Sārai Marijai Klārkai ir 18 gadu, viņa dzīvo Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā. Viņa ir ārštata grima māksliniece un modele. Agrāk jauniete vismaz reizi nedēļā ar pinceti rūpīgi koriģēja savas uzacis, neļaujot tām saaugt kopā, tādējādi veidojot vienu lielu un biezu uzaci. Jaunietes mamma visu laiku mudinājusi meitu beigt sevi mocīt un ļaut uzacīm augt dabiski. Arī pati Sāra par to bija domājusi jau gadiem ilgi, taču sadūšojās īstenot vien aizvadītā gada martā. Viss vairs nekādu sāpīgu plūkāšanu uzacīm, kam no dabas ir dota tendence augt kopā.

Sāra, kad viņa neļāva uzacīm saaugt kopā un vismaz reizi nedēļā koriģēja tās ar pinceti. (Foto: MDWfeatures / Sarah Marie Clarke / Vida Press)

Lai gan Sāra draugiem atzina, ka krietni ilgu laiku domājusi, pirms pieņēmusi šo lēmumu, vairums bija skeptiski noskaņoti par viņas apņemšanos. Savukārt puiši, ar kuriem jauniete gāja uz randiņiem, visiem veidiem centās viņu atrunāt no dabisku uzacu ataudzēšanas. Stiprā dzimuma pārstāvji visi kā viens uzstāja, ka meitene tad izskatīšoties ļoti dīvaina.

View this post on Instagram

I Think we did it! #unibrowmovement

A post shared by Sarah Marie Goldschmidt Clark (@_sarahmarieclark_) on

Par spīti tam, ka lielākā daļā cilvēku bija noskaņoti pret Sāras ideju, viņa tomēr nolēma rīkoties, kā pašas sirds to vēlas. Turklāt meiteni rezultāts iepriecina. Viņai pašai šķiet, ka izskatās daudz skaistāka ar savu vienu uzaci.

Sāra savā „Instagram” kontā publiskojusi fotogrāfijas, kurās parāda savu ceļu, kā nonākusi līdz pašreizējam izskatam. Jaunietes neparastais izskats piesaistījis modes fotogrāfu uzmanību, un viņi bieži aicina meiteni uz fotosesijām. Sāra tagad saņem arī uzmanības apliecinājumus no vīriešiem, kam šāds fetišs šķiet valdzinošs. Modele saņēmusi vēstules no vīriešiem, kas sola, ka esot gatavi uz „visu”, lai tik Sāra piekristu viņus satikt un aiziet uz randiņu.

View this post on Instagram

The waiting game

A post shared by Sarah Marie Goldschmidt Clark (@_sarahmarieclark_) on

Šobrīd Sāra ir ceļā, lai mazliet tomēr „savaldītu” savu uzacu formu. Viņa to nolēmusi darīt, lai mazinātu daudzos aizspriedumus, ko nākas dzirdēt no svešiniekiem. Tomēr jaunā dāma iedrošina arī citas sievietes pamēģināt iet viņas ceļu.

View this post on Instagram

Sunlight on my skin #unibrowmovement

A post shared by Sarah Marie Goldschmidt Clark (@_sarahmarieclark_) on

Citi šobrīd lasa

Hercogiene Ketrīna un Viljams sniedz oficiālu paziņojumu par princi Hariju 2
Darbinieki šausmās sastinga, kad Mehiko kanalizācijas sistēmā atrada milzu žurku 3
Stukāns par problēmām sistēmā: 10 jaunas meitenes bez pieredzes spiestas izmeklēt miljonu un miljardu eiro lietas 2
Tēmas: Instagram
Skatīt visus komentārus

«Меган - властная, а Гарри зажат»: герцогиня случайно выдала слабые стороны мужа

Первый комментарий семьи: как умерла дочь звезды "Место встречи изменить нельзя"