Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Noklausies - pašmāju mūzikā sevi piesaka jaunā dziedātāja Mønta 4

Mūzika
21. oktobrī 14:14 2019. gada 21. oktobrī 14:14
Jauns.lv
Savu pirmo singlu “Tu nezini, kas gaida tevi” no topošā debijas albuma publiskojusi jaunā dziedātāja Mønta, īstajā vārdā Monta Strūberga.

Dziedātāja un dziesmu autore Mønta jau ilgāku laiku raksta pati savas dziesmas un dzeju, bet viņas darbi plašākai publikai līdz šim nebija pieejami. Pēc tam, kad noslēgts vairāku gadu sadarbības līgums ar kompāniju "MicRec", dziedātāja beidzot publicē savu pirmo singlu - “Tu nezini, kas gaida tevi”.

Monta Strūberga. (Foto: Publicitātes)

Dziesmas mūzikas un teksta autore ir Mønta pati, un viņai par to ir savs stāsts: “Dziesmu es uzrakstīju vasarā, dienā, kad neaizgāju ar draugiem cept gaļu pie dabas. Es paliku mājās ar nostaļģiskām sajūtām par to, kā mainījusies mana dzīve šī gada sākumā. Bija sajūta, ka šodien taps dziesma par to, cik savādi notiek dzīvē. Te esmu vienā vietā un liekas, ka bezgalīgā vāveres ritenī, kad nekas neapmierina, un tad speru pašai sev negaidītu un drosmīgu soli, pat vēl nenojauzdama, cik ļoti tas drīz mainīs pilnībā visu manu dzīvi.”

Dziesmu producēja Aigars Kudrickis, miksēja un masterēja Gints Stankevičs, bet video producents ir Kaspars Kambars.

Mønta par dziesmas video stāsta: “Kas lēni nāk, tas labi nāk. Sākotnēji iecerētā vasaras saulainā noskaņa beigās pārvērtās krāšņajā rudens lapkritī. Un labi, ka tā. Neskatoties uz vēso laiku, diena filmēšanas komandu lutināja ar labiem laika apstākļiem. Man paveicās ar komandu, jo tas bija jautrs piedzīvojums. Mēs forši izsmējāmies un daudz izdziedājāmies. Turklāt, izdevās apskatīt skaistas vietas rudens lapkritī manas dzimtās pilsētas Dobeles apkaimē.”

Pagājušajā nedēļā Mønta piedalījās dziesmu rakstīšanas nometnē “RigaLive #5", kur sadarbībā ar citiem autoriem tapušas jaunas dziesmas, bet studijā jau norisinās darbs pie dziedātājas nākamā singla. Bet vēl pirms neilga laika dziedātāja sadarbībā ar Gati Mūrnieku izdeva singlu “Kad mēness rītu gaida”.

Citi šobrīd lasa

Andris Keišs: "Sports mūsdienu vīrietim ir tas pats, kas agrāk iet uz garāžu moskviču skrūvēt"
Kāpēc gaļu labāk aizstāt ar zivīm, bet izvairīties no tunča? 2
VIDEO: Krievijā it kā atrasts bēdīgi slavenais kaķis-narkokurjers. Izmeklētājus nepamet šaubas
Tēmas: MicRec
Skatīt visus komentārus

"Так можно умереть или заболеть": Анастасия Волочкова шокировала своим скудным рационом

«Покажи голую грудь»: Дженнифер Лопез заявила о сексуальных домогательствах режиссера