Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Spēku izkārpīties no bedres Kristapam devis tēvs Valdis Valters un mīļotā Lāsma Jukone, ar kuru viņš tagad atkal ir kopā. (Foto: Juris Rozenbergs)

"Ar vienu kāju biju iekāpis pudelē" - Kristaps Valters par grūto posmu pēc sportista karjeras beigām

Slavenības
2019. gada 9. oktobrī 13:45 2019. gada 9. oktobrī 13:45
  Jauns.lv
Bijušais basketbolists Kristaps Valters, kas nu jau kādu laiku uzsācis trenera karjeru, atzinis, ka pēc sportista karjeras beigām viņam bijis tiešām grūts posms.

"Ar vienu kāju biju iekāpis pudelē. Bija smagi," intervijā žurnālam "Ieva" teicis Kristaps Valters, piebilstot - viņam esot tāda veselība, ka "varu dzert trīs mēnešus no vietas - nav ne paģiru, ne kāda sliktuma". Spēku izkārpīties no bedres viņam devis tēvs Valdis Valters un mīļotā Lāsma Jukone, ar kuru viņš tagad atkal ir kopā.

No Lāsmas, ar kuru attiecības sākās pirms trim gadiem, Kristaps gan uz kādu laiku šovasar bija pašķīries un sabiedrībā tika redzēts ar bijušo ministri, tagad viesnīcas "Hotel Roma" vadītāju Lindu Mūrnieci. "Satikušies karmiskie dvīņi," tā sociālajos tīklos vienu no daudzajām kopbildēm ar Lindu komentēja Kristaps. Tagad gan foto no interneta dzīlēm zuduši.

Un nesen žurnālam "Kas Jauns" Valters atklāja -  ar Lāsmu atkal ir kopā. Viņi ar Lāsmu sapratuši savas jūtas un atjaunojuši attiecības. Kristaps gan piebilda, ka plašāk privāto dzīvi nekomentēs un visu enerģiju ieguldot savos radošajos projektos.

Kristaps Valters ir divreiz precējies – laulībā ar Signi Valteri pasaulē nākusi meita Keitija un dēls Valdis, bet Džeina Ansone-Valtere viņam dāvājusi meitas Tabitu, Lioru un Abigeilu. Ar Džeinu Kristaps apprecējās 2013. gada vasarā, taču pēc jaunākās meitas piedzimšanas laulība izjuka, un tad Kristaps uzsāka attiecības ar tumšmataino daiļavu Lāsmu Jukoni, kas agrāk strādāja klubā "Coyote Fly" un kurai savulaik bija romāns ar šovmeni Renāru Zeltiņu.

Saistītās ziņas

"Karmisko dvīņu" Mūrnieces un Valtera attiecības galā - Kristaps atgriežas pie mīļotās Lāsmas
Lindai Mūrniecei romantiskas attiecības ar Kristapu Valteru - abi esot karmiskie dvīņi
Basketbolists Kristaps Valters piedzīvo nepatīkamu pratināšanu 11

Šovasar pēc Francijā pavadīta gada Kristaps Valters atgriezās Latvijā. Žurnālam "Kas Jauns" viņš atzina, ka ar Lāsmu Jukoni nav kopā kopš jūlija vidus, turklāt viens no iemesliem, kāpēc atgriezās Latvijā, esot tieši Linda Mūrniece. „Satiekot Lindu, esmu saticis cilvēku, kas izmainīja manu dzīvi. Esam daudz laika pavadījuši kopā, daudz runājuši... Linda man ir autoritāte. Esmu saticis cilvēku, draugu, kurš beidzot man dod – palīdz ar padomiem, atbalsta, nevis tikai prasa un prasa. Linda bija tā, kas pārliecināja, ka mans uzvārds ir vērtība, ka tas ir jāizmanto citādāk, ka man sevi ir jārealizē jomā, kuru vislabāk pārvaldu. Mēs tiešām esam labi draugi, kas viens otram palīdz. Viņa deva man to atspērienu, lai es dzīvē nostātos uz pareizā ceļa. Linda ir kā mans mentors, mans dzīves skolotājs,” sacīja Valters.

Savukārt Linda Mūrniece žurnālam "OK!" atklāja, ka šovasar viņas dzīve mainījusies, pateicoties cilvēkam, kurš par viņu rūpējas. „Situācija ir tāda, ka man blakus ir kāds, kas par mani rūpējas. Pirmo reizi dzīvē. Pirmo reizi manos gandrīz piecdesmit gados kāds tā no sirds par mani rūpējas. Es skaidri zinu, ka mana dzīve mainījās, pateicoties šim cilvēkam. Vienkārši vienā dienā pagriezies, paskaties: jā, viņš jau tepat vien ir. Un uzreiz viss tik strauji sāk notikt. Parādās mērķis. Pazūd vienaldzība. Es pat sākumā nesapratu, ka tas saistīts ar šo cilvēku. Man likās, ka tas ir saistīts tikai ar mani pašu. Es pat tagad gribētu izstāstīt, bet nezinu, kā noformulēt. Neprotu. Jo tas nav ne stāsts par iemīlēšanos, ne tiem taureņiem, ne tarakāniem. Un es arī zinu, ka tas nav uz mirkli. Bet, tieši uz cik ilgu laiku, arī nezinu. Un kas no tā iznāks... Es pati vēl brīnos par to.”

Tagad ir skaidrs, kas no tā ir iznācis – nekādas romantiskas attiecības starp Kristapu un Lindu nav izveidojušās, turklāt Valters atgriezies pie savas Lāsmas.

Citi šobrīd lasa

"MCouture" dizainere Jūlija Malahova: "Es negribētu pelnīt vairāk par savu vīru"
Smadzeņu audzēja operācijas laikā mediķi pamodina pacienti un liek viņai spēlēt vijoli
Latviešu mūziķe Meldra kāpj uz skatuves kopā ar leģendāro Rodu Stjuartu 2

«Трудно быть с таким жадным стариком»: Аль Пачино бросила молодая возлюбленная

Прощайте, миллионы: Елизавета II запретила Меган и Гарри зарабатывать на «королевском» бренде