Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Zavorotņukas dienas esot skaitītas 6

Slavenības
2019. gada 8. oktobrī 10:28 2019. gada 8. oktobrī 10:28
  Jauns.lv
Smadzeņu vēzi izārstēt nav iespējams. Mūsdienu medicīna spēj tikai novilcināt letālo iznākumu, paziņojis neiroķirurgs, medicīnas zinātņu doktors Pāvels Šnaks, vēsta “Postimees”.

Pēc zinātnieka teiktā, ar glioblastomu visbiežāk slimo cilvēki vecumā no 40 līdz 60 gadiem un to konstatē reti.

Līdz šim gan oficiāli nav bijis apstiprinājuma tam, ka krievu aktrise Anastasija Zavorotņuka sasirgusi tieši ar šo kaiti.

Glioblastoma esot viena no agresīvākajām smadzeņu audzēja formām. Ļoti ātrā laikā tā izplatoties pa visu smadzeņu struktūru.

Jau divu līdz trīs mēnešu laikā pilnīgi vesels cilvēks varot kļūt pavisam slims. Vidēji cilvēki ar šādu slimību izdzīvojot vien pusotru gadu, norādījis ārsts.

“Vajadzētu saprast, ka visā pasaulē nav skaidrs kā šo audzēju ārstēt. To nav iespējams izārstēt. Runa ir tikai par dzīves paildzināšanu,” sacījis ārsts.

Jau vēstīts, ka interneta vidē izskanējusi informācija par Zavorotņukas nāvi. Vēlāk šo vēsti noliedza aktrises draugs, bet koncertu direktors slavenības radinieku vārdā lūdzis izrādīt cieņu un neizplatīt nepatiesas ziņas.

Anastasija Zavorotņuka un Volodimirs Zelenskis. (Foto: ITAR-TASS/Scanpix)

Kā jau vēstīts, Krievijas masu mediju rīcībā ir informācija, ka Zavorotņukai ir smadzeņu vēzis pēdējā stadijā, aktrise nonāca reanimācijā, komā, un viņas dzīvība karājās mata galā. esot veiktas jau vairākas operācijas, it kā viņas stāvoklis uzlabojies, bet nebeidz pienākt arī pretrunīgas ziņas.Par 48 gadus vecās aktrises veselības problēmām sāka runāt vasarā, kad viņa pēkšņi krietni pieņēmās svarā. Medijiem no Anastasijas paziņām izdevās uzzināt, ka viņai esot nopietna diagnoze - smadzeņu vēzis.

Zavorotņuka sūdzējusies par biežām galvassāpēm un nelabumu no rītiem, bet pati uzskatījusi, ka tas no stresa un pārpūlēšanās - seriāla "Mana mīļā aukle" zvaigznei darba netrūka. Taču, kad pretsāpju līdzekļi vairs nav līdzējuši, nācies vērsties pie speciālistiem, kas konstatējuši - pēc palīdzības viņa griezusies par vēlu. Augustā aktrises vārds vairs nebija atrodams teātra izrāžu pieteikumos, nācās meklēt palīdzību pie speciālistiem Polijā. Bet pēc atgriešanās dzimtenē Zavorotņuku sāka aprūpēt kādā Maskavas privātklīnikā, kur ārsti nogādājuši aktrisi mākslīgajā komā un pieslēdza plaušu elpināšanas aparātu.

Aktrise Anastasija Zavorotņuka ar draugu (Foto: ITAR-TASS/Scanpix)

Anastasijai esot veiktas jau divas operācijas, no komas viņa modusies, un viens no Anastasijas draugiem – žurnālists Sergejs Majorovs – paudis cerību, ka viss vēl aktrisei var beigties labi.

Citi šobrīd lasa

Kādos gadījumos mājsēdes laikā tomēr varēs pārvietoties ārpus dzīves vietas? 7
Pēc saslimšanas ar Covid-19 miris bijušais CVK priekšsēdētājs Arnis Cimdars
Reperis ansis šķiras no sievas
Skatīt visus komentārus

Измены Агутина, тяжелый уход отца, вопросы об алкоголе и пластике: судьба Анжелики Варум

"Дамочкам не повезло": в Сети обсуждают неказистую внешность Долиной и ее дочери 1