Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

“Tās Burkas, kas bija agrāk, vairs nav! Jūs viņu esat nogalinājuši” - Magone Burka pikta par sabiedrības attieksmi

TV
2019. gada 30. septembrī 14:09 2019. gada 30. septembrī 14:09
  Jauns.lv
Jau šovakar “STV Pirmā!” skatītājus realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra” gaida tikšanās ar populāro Magoni Burku un arī šoreiz spraigu notikumu netrūks.

Šī vakara sērijā allaž vitālā un enerģiskā stiliste Žanna Dubska atklās, kur rod spēku un iedvesmu, bet ekscentriskais Jaroslavs Barišņikovs dosies meklēt modeles savai modes skatei.

Savukārt Magone dalīsies visai skarbās pārdomās pēc tam, kad interneta dzīlēs būs atradusi rakstu, kurā viņas mamma izklāstījusi savu versiju par abu nesaskaņām. Vēl vairāk – dzejniece ielūkosies arī raksta komentāros, kur netrūkst viņas virzienā raidīti skarbi vārdi un pārmetumi. Tiek zākāts gan Magones izvēlētais dzīves ceļš, veselības stāvoklis, gan pārmests, kāpēc viņa atgriezusies Latvijā, nevis palikusi Anglijā vai devusies uz vīra dzimteni.

Nepamatotā kritika Magoni ne pa jokam aizvainos un mudinās aizdomāties par to, kāpēc latvieši ir tik skarbi pret saviem tautiešiem? “Mani bērni visi ir latvieši. Es pati arī. Mums ir tikai viens lietuvietis šobrīd. Nu kāpēc tad mums būtu jābrauc vairākumam prom uz Lietuvu, ja mēs esam latvieši? Tas vispār jautājums man liekas nav vietā! Un tas ir aizvainojoši – kāpēc latvietis nedrīkstētu braukt uz Latviju!” ne bez rūgtuma jautās Magone.

Viņai piekritīs arī vīrs – lietuvietis Žanis: “Es esmu piekusis. Es atbraucu šeit, un man likās, ka ļaudis mani pieņems, kaut vai aprunāsies. Bet te mani pat par parazītu sauc! Es cilvēkam neko neesmu nodarījis, es vienkārši esmu atbraucis. Esmu šokā! Kāpēc šajā valstī ir tāds naids?” gan par Magones mātes rīcību, gan ļaužu komentāriem sacīs Žanis.

Vīra atbalsta iedrošināta, Magone turpinās: “Vīrs man nav stulbenis. Varbūt mēs izskatāmies no malas tā, bet mēs tādi neesam. Tā kā lai viņi visi piesargās un domā turpmāk, ko kurš mums teiks. Jo nebūs tā Burka, kas bija agrāk. Tās Burkas vairs nav. Jūs paši viņu esat nogalinājuši. Es esmu bijusi gan mauka, gan šļuha, gan šizofrēniķe, un vēl tur visādi teksti. Bet neviens nekad manu pozīciju nav aizstāvējis. Es viena pati savu ceļu ar saviem bērniem esmu bridusi,” raudot teiks Magone.

Saistītās ziņas

"Kauns, ka pašas māte šitā var darīt" - gaisotne Magones Burkas ģimenē sakairināta līdz baltkvēlei
Magonei Burkai kārtējās dzīves grūtības - māte gaidībās esošo meitu grib padzīt no mājām 15
VIDEO: Magone Burka atklāj - viņa ļoti vēlas, lai gaidāmais bērns būtu meita

Vai Magone patiešām ir gatava nostāties uz kara takas ar pašas māti? Uzzināsiet jau šovakar, pulksten 17:55, "STV Pirmā!".

Citi šobrīd lasa

Kārtējās aplamības par Latvijas armiju
Sprādzieni, barikādes un kārtējās aizturēšanas: tā Baltkrievijā noritējusi otrā protestu nakts 3
Tihanovska emocionālā video skaidro Baltkrievijas pamešanas iemeslus 1
Tēmas: Magone Burka

Путин объявил, что его дочь испытала на себе первую в мире вакцину против Covid-19

«Запечатлен тот самый момент»: обнародовано видео, доказывающее вину Ефремова