Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Izskatos pēc psihopāta" - Kivičam rūgtas pārdomas, gaidot mājās Lieni 39

Trakā pasaule
24. septembrī 19:15 2019. gada 24. septembrī 19:15
Jauns.lv
Muzikants Andris Kivičs sev ierastajā atklātuma manierē tviterī publiskojis jaunas pārdomas par savu dzīvi šobrīd, kad mīļotā Liene Skulme nu jau vairāk kā nedēļu no viņa slēpjas un mājās neatgriežas.

Ja agrāk Kivičs vairāk izmantojis "Facebook" platformu savu domu paušanai, tad tagad viņa primārais sociālais tīkls ir tviteris. Iepriekš medijiem atzinis, ka dienas vada nemitīgi dzerot vīnu un guļot, viņš publicējis jaunas atklāsmes.

Kā var spriest no Andra tvītiem, viņš apsver iespēju vērsties pēc palīdzības organizācijā "Bezvēsts.lv", kas nodarbojas ar bez vēsts pazudušu cilvēku meklēšanu. Tādā statusā, viņaprāt, patlaban varētu būt arī Liene Skulme, kura pēc, iespējams, dubulta vardarbības akta nu ir pazudusi un mājās nenāk. Jauns.lv rīcībā esošā informācija liecina, ka Skulme ar pārsistu pieri šobrīd slēpjas un ir tuvinieku apgādībā.

Tikmēr Kivičs tviterī vēsta: "No vienas puses es gribētu būt "tāds kā agrāk", bet toreiz, agrāk man bija sajūta, ka dzīve slīd garām un ir garlaicīgi. Bet tagad, kad man nav garlaicīgi, bet ir interesanti, es izskatos pēc psihopāta. Kā dzīvot? Mūžīgais jautājums," spriež muzikants, domu graudus turpinot: "Novērojums. Tad, kad tu esi pilnīgi atbrīvojies, dari, ko gribi, saki, ko domā, pārstāj dzīvot pēc liekulīgās sabiedrības likumiem, tu skaities degradējies. Bet kamēr vērtības ir BMW, dzīvot labā rajonā un tā tālāk, tu esi savējais, ar tevi viss ir normāli, tu esi malacis". 

Saistītās ziņas

Andris Kivičs publiskojis satraucošu tvītu 34
Lienes Skulmes tuvinieki satraukti un lūdz palīdzēt – meklē aculieciniekus Kiviča zvērībām 106
"Man ir sajūta, ka es to meiteni drusciņ pazīstu" - Kivičs un Skulme nosvin 10 mēnešus kopā 108

Jau vēstīts, ka dažas dienas iepriekš Andris Kivičs savu pašreizējo dzīvi bez mīļotās klātbūtnes nosauca par "elli".

Jauns.lv jau vēstīja, ka Kiviča draudzenes Lienes Skulmes tuvinieki lūdz atsaukties aculieciniekus diviem konfliktiem starp mīlniekiem. Šonedēļ portāla rīcībā nonāca satraucoša informācija – zinātāji vēstīja, ka ceturtdienas pēcpusdienā ar pamatīgu kašķi beigusies muzikanta Andra Kiviča un sabiedrības dāmas Lienes Skulmes atpūta kādā izklaides centrā. Kā stāsta aculiecinieki, Andris ar Lieni esot krietni sastrīdējušies un abu “saruna” notikusi tiešām augstos toņos.

Ķilda beigusies ar to, ka Liene ar pārsistu pieri nonākusi slimnīcā, kur tikusi pie vairākām šuvēm. Lai gan Andris pats vēstījis, ka pēc strīda izklaides centru pametis, Lienei nav darījis pāri un par tālāko vispār īsti neko nezinot, viņa aktivitātes sociālajos tīklos liecina – tā nez vai bijis. Vispirms, nevairoties rupjību, Kivičs tviterī ierakstīja: “Vislielākais pi**ec dzīvē ir tas, ka mēs visu saprotam tikai kaut kad vēlāk. Un nav otrā piegājiena”, bet pēcāk jau bija pavisam konkrēts: “Tas ir pi**ec”. Vēl pēc vairākām stundām Andris pavēstīja: "Tagad notiek kaut kas tāds, ko jūs nevarat pat iedomāties."

Patiesībā incidents ir vēl nopietnāks. Kā noskaidroja Jauns.lv, sazinoties ar Lienes Skulmes tuviniekiem, it kā “Andris Lieni zvērīgi piekāvis”, turklāt divas dienas pēc kārtas – gan izklaides centrā "Bowlero", gan nākamajā vakarā (piektdien) pie Nacionālā teātra. Radinieki nedomā atstāt Kiviču nesodītu par šīm zvērībām – viņi beidzot ir vērsušies policijā un snieguši palīdzīgu roku Lienei, lai viņa varētu atgūties fiziski un emocionāli. Tuvinieki atklāj, ka Kivičs abās minētajās vietās savu „mīļoto sievieti” piekāvis publiski, tāpēc notikušajam, protams, ir aculiecinieki, kas ļoti lūgti atsaukties uz epasta adresi liecinieki@inbox.lv .

Citi šobrīd lasa

Hercogienēm Ketrīnai un Meganai - ietilpīgas rokassomas, kas aizvien ir pārdošanā
Tikai tetrapakas un čeki iet miskastē - uzņēmīgā Ulla Rīgas centrā lolo kafejnīcu bez atkritumiem
Mūziķis Harijs Zariņš cīņā ar smagu slimību saglabā optimismu: "Pagaidām viss ir okei"
Skatīt visus komentārus

СМИ: Евгений Петросян женился на Татьяне Брухуновой

«Школа без понтов»: Киркоров рассказал, где учатся его дети