Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kristaps Valters laimīgs, ka uzsācis studijas. (Foto: Juris Rozenbergs)

Kristaps Valters beidzot iestājies augstskolā 3

Slavenības
10. septembrī 16:50 2019. gada 10. septembrī 16:50
Jauns.lv
"Oficiāli esmu iestājies LSPA!" saviem sekotājiem sociālās saziņas tīklos pavēstījis bijušais Latvijas izlases basketbolists Kristaps Valters.

View this post on Instagram

Oficiāli esmu iestājies LSPA! 📚🖇️🖊️

A post shared by Kristaps Valters (@kristaps_valters) on

Pirms neilga laika Kristaps žurnālam "Kas Jauns" jau stāstīja, cik ļoti vēlas studēt, strādāt par jauniešu treneri kādā sporta skolā, ar laiku izveidot savu sporta akadēmiju vai pat atjaunot reiz tik populāro Valtera basketbola skolu, ko savulaik nodibināja viņa tēvs – slavenais basketbolists Valdis Valters.

Lai īstenotu šīs ambīcijas, Kristaps lieliski apzinās, ka viņam nepieciešama atbilstoša izglītība. Tāpēc viņš iestājies Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, kā arī plāno apmeklēt kursus, lai gada laikā iegūtu nepieciešamo sertifikātu, kas ļautu strādāt par treneri. Bet tikmēr viņš individuāli trenē savu dēlu un citus jaunos basketbolistus.

Kristaps arī intervijā žurnālam norādīja, ka ļoti vēlas studēt psiholoģiju: „Redzēšu, vai būs tam laika, taču uzskatu, ka psiholoģijas studijas palīdzētu turpmākajā karjerā. Gribu jaunajiem basketbolistiem būt kā mentors, mācīt viņus, lai viņi nepieļautu tādas kļūdas, kādas pieļāvām mēs – mūsu basketbolistu paaudze.”

"Mani reāli satrauc tas, kas šobrīd notiek Latvijas basketbolā. Nevaru mierīgi noskatīties, kā jauniešu izlases zaudē spēli pēc spēles, ka jaunatnes basketbola sistēma iet nepareizā virzienā. Bet man tomēr dēls aug – Valdim šobrīd ir 12 gadu, viņš nopietni nodarbojas ar basketbolu, ir ļoti talantīgs. Es gribu, lai viņam Latvijā būtu iespēja spēlēt basketbolu augstā līmenī, progresēt, bet tas nebūs iespējams, ja līdzšinējā Latvijas Basketbola savienības vadība turpinās savu ceļu uz basketbola iznīcību Latvijā,” pukojās Kristaps Valters.

Saistītās ziņas

Lindai Mūrniecei romantiskas attiecības ar Kristapu Valteru - abi esot karmiskie dvīņi
Kristaps Valters paziņo par basketbolista karjeras beigām 17
Kristaps Valters izšķīries no sievas - viņa triju bērnu mātes 42

Citi šobrīd lasa

"Varbūt vajadzēja nākt ar aploksnīti?!" - sašutumu raisa slimnīcas mediķu attieksme pret nu jau mirušu pacientu
Tēja un tomāti palīdz novērst Alcheimera slimību
"Es tevi atradīšu un apprecēšu nākamajā dzīvē" - romantisks zemūdens bildinājums Tanzānijā pārvēršas ļaunākajā murgā
Skatīt visus komentārus

Инсайдер объяснил, почему герцогини Меган и Кэтрин не станут лучшими подругами

Наташа Королева показала Игоря Николаева без штанов и других звезд в ярком прошлом