Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Džozefīne Džilana. (Foto: Instagram)

"Troņu spēļu" aktrise lūdz palīdzību, lai atgūtu meitu, ko atņēmušas izraēliešu varasiestādes 3

Slavenības
16. augustā 15:24 2019. gada 16. augustā 15:24
Jauns.lv
Kulta seriāla „Troņu spēle” aktrise Džozefīne Džilana vērsusies pie sabiedrības pēc palīdzības, lai atgūtu savu astoņus mēnešus veco meitu, ko viņai atņēmuši izraēliešu sociālie darbinieki.

Džozefīne Džilana, kura seriālā atveidoja Marejas lomu, pastāstījusi, ka bija atstājusi bērnu tuvas draudzenes aizgādībā, kamēr pati devusies ārstēties no pēcdzemdību depresijas.

„Pirms trīs dienām sociālie dienesti ieradās pusvienos naktī!” palīdzības meklēšanas vietnē "GoFundMe" raksta aktrise, lūdzot savākt naudu tiesas izmaksām.

„Atbrauca kopā ar policiju un nolaupīja man meitu, aizveda pie citas ģimenes! Man nav atļauts ar viņu tikties vai kontaktēties! Man nav ne jausmas, kur viņa ir.”

„Es tobrīd nebiju uz vietas un nezinu, ko viņi izdarīja!” paskaidro Džilana. „Tas ir kaut kas briesmīgs. Es neesmu izdarījusi neko aplamu, nedz arī mana draudzene, kura par viņu rūpējās.”

Sociālie darbinieki, kurus pavadīja policija, rīkojās tiesas izsniegta ordera vārdā. Viņi paņēma bērnu no ģimenes, kas Džilanas mazuli pieskatīja aizvadītajā nedēļā.

Bērns īslaicīgi ievietots bāreņu namā – apgalvojot, ka tas tiek darīts bērna interešu labā.

Džilana savā „Twitter” profilā publiskojusi video, kurā redzams, kā varasiestāžu pārstāvji aizved mazuli, kaimiņiem klaigājot un vienai sievietei raudot.

Džozefīne Džilana teic, ka ir „izmisusi” un vienīgais, ko šobrīd vēlas vairāk par visu, ir „atkal redzēt mazo meitiņu”.

Džilana debitēja populārā seriāla „Troņu spēle” otrajā sezonā, atveidojot prostitūtu. Vēlāk viņas varone redzama arī citu sezonu sērijās. Aktrise norāda, ka pēc lomas šajā seriālā viņa bijusi bez darba. Pēdējā laikā gan viņa savas rūpes veltījusi meitai un māmiņas lomai.

View this post on Instagram

Prince Oberyn touching my #bum 😉#gameofthrones #marei

A post shared by Josephine Gillan (@josephinegillan88) on

Britu-izraēliešu aktrise uz Izraēlu pārcēlās aizvadītajā gadā īsi pirms meitas nākšanas pasaulē.

Izraēliešu varasiestādes neatklāj iemeslus, kāpēc bērns atņemts mātei, vien atgādina par lietas konfidencialitāti un norāda, ka rīkojas bērna interesēs, solot atrast vislabāko risinājumu.

Nākamā tiesas sēde paredzēta nākamnedēļ.

Džozefīne Džilana agrāk intervijās vaļsirdīgi stāstījusi par savu tumšo pagātni, kad līdzīgi kā ekrāna varone, aktrise arī dzīvē nodarbojusies ar prostitūciju. „Seriāls „Troņu spēle” izglāba mani no prostitūtas dzīves,” 2016. gada vasarā izdevumam „The Mail on Sunday” atzina Džilana.

„Es darbojos kā ma*** un piedalījos pieauguši filmās, izmantojot segvārdu Sofija O’Braiena, kad internetā ieraudzīju sludinājumu, ka tiek meklētas aktrises filmu industrijai.”

„Viņi meklēja jaunas un dabiskas sievietes bez tetovējumiem, kas turklāt neiebilda filmēties kailas. Es nekavējoties nosūtīju viņiem fotogrāfiju,” intervijā pastāstījusi Džilana. „Viņi atbildēja, ka vēlas mani lomai. Es jutos saviļņota, jo tā bija fantastiska iespēja pievērsties īstai aktiermeistarībai. Bet man nebija ne jausmas, cik lielā mērā tas izmanīs manu dzīvi.”

Citi šobrīd lasa

FOTO: mūzikas mīļi Jūrmalā bauda čellista Mišas Maiska un Krievijas Nacionālā orķestra koncertu 1
Neatveroties izpletnim, sieviete Kanādā krīt no pusotra kilometra augstuma un izdzīvo 5
VIDEO: 70 gadus vecās taizemietes dziedājums un viņas miegainā čivava aizkustina pasauli 2
Skatīt visus komentārus

Принц Гарри и герцогиня Меган просили Елизавету II дать им комнату в Виндзорском замке

Бывшая возлюбленная принца Гарри решила выйти замуж за его тезку 1