Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Karaliene Elizabete II ar jaunākajiem mazbērniem un mazmazbērniem 2016. gadā. Princis Džordžs pa labi no karalienes, viņai klēpī Džordža māsa princese Šarlote. (Foto: Splash News/ Vida Press)

Karalienei Elizabetei viens mazmazbērns esot mīļāks par citiem 2

Slavenības
2019. gada 23. jūlijā 06:25 2019. gada 23. jūlijā 06:25
  Jauns.lv
Prinča Viljama un Kembridžas hercogienes Ketrīnas vecākais dēls princis Džordžs šobrīd ir trešais rindā uz Lielbritānijas troni. Lai gan karaliene Elizabete II visus mazmazbērnus mīl vienādi, tā vien šķiet, ka Džordžam viņas sirdī ir mazliet īpašāka vieta.

Britu lielākais bulvārpreses izdevums “The Sun” raksta, ka 93 gadus vecā Lielbritānijas monarhe vienmēr atrod laiku, ko pavadīt kopā ar princi Džordžu. Savukārt, kad mazais princis nakšņo viņas mājās Bekingemas pilī, karaliene allaž parūpējas, lai noliktu kādu dāvaniņu mazmazdēlam gultas kājgalī.

Princis Džordžs tikko kā nosvinējis sesto dzimšanas dienu. (Foto: CAMERA PRESS/Duchess of Cambridge / ROTA / Vida Press)

Tā vien šķiet, ka arī princis Džordžs savu vecvecmāmiņu mīl tikpat stipri, ka viņa viņu. Nākamais karalis karalieni dēvē mīļvārdiņā.

Princis Džordžs aprunājas ar vecvecmāmiņu savas māsas princeses Šarlotes kristībās. (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

Kembridžas hercogiene Ketrīna atklāj, ka viņas vecākajam dēlam ir īpaša saikne ar vecvecmāmiņu. „Džordžs viņu sauc vārdā Gan-Gan,” teic hercogiene, piebilstot, ka Gan-Gan izrāda rūpes un mīlestību ikreiz, kad Kembridžu ģimene paliek pie viņas. „Karaliene vienmēr bērnu istabā atstāj kādu mazu dāvaniņu, kad mēs paliekam viņas mājās. Manuprāt, tas tikai parāda viņas lielo ģimenes mīlestību,” pirms dažiem gadiem karalienes 90. dzimšanas dienas priekšvakarā izteicās hercogiene Ketrīna.

Princis Džordžs ar tēti, vecotēvu un vecvecmāmiņu viņas 90. dzimšanas dienas priekšvakarā 2016. gadā. (Foto: Splash News/ Vida Press)

Izdevums “The Daily Mail” uzsver, ka tas, ka Viņas Majestāte vienmēr atrod laiku Džordžam, izsaka daudz ko par viņas īpašo attieksmi pret Džordžu. Karalienes dienas grafiks aizvien ir ļoti piesātināts. Atgādināsim, ka sabiedrisko pienākumu dēļ Elizabete II nevarēja klātienē apmeklēt nesen notikušās mazmazdēla Ārčija kristības.

Kembridžas hercogiene Ketrīna ar visiem trim bērniem – Džordžu, Šarloti un Luisu. (Foto: SplashNews.com/ Vida Press)

Tie, kuri redzējuši Džordžu uzaugam, droši apgalvo, ka mazais puika ir savam vecumam ļoti patstāvīgs, bet arī kautrīgs. Lai gan viņam patīk spēlēties kopā ar savu māsu Šarloti, viņš pēc dabas esot nopietnāks. Tomēr, kad Džordžs jūtas komfortabli, viņš ir ļoti runātīgs, atvērts un zinātkārs zēns.

Kā stāsta zinātāji, jaunajam princim ļoti patīk pavadīt laiku kopā ar savu mammu, cept picu un rotaļāties dārzā, kas īpaši iepriecinot viņa vectēvu, princi Čārlzu. Vēl puika aizrautīgi kolekcionējot spēļu helikopterīšus.

Citi šobrīd lasa

Lelde Dreimane: "Neviens man vairs sirdi nesalauzīs"
Kas viņa ir - Svetlana Tihanovska, kura pati kādreiz balsoja par Lukašenko?
Tā atrodas Eiropā. Kā rit dzīve uz, iespējams, bīstamākās salas pasaulē
Skatīt visus komentārus

«Гарри был потрясен»: стало известно, каким нарядом Меган соблазнила принца

Четыре года не видели внуков: почему Джоли запретила детям навещать родителей Питта?