Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: leģendārais Arnolds Švarcenegers piedzīvo uzbrukumu, tiekoties ar faniem 16

Slavenības
18. maijā 20:12 2019. gada 18. maijā 20:12
Jauns.lv
Austrijā dzimušais amerikāņu aktieris, kultūrists un politiķis Arnolds Švarcenegers (71) viesojies kādā sporta zālē Dienvidāfrikā. Brīdī, kad Švarcenegers runājies ar faniem un uzņēmis kopīgas pašbildes, kāds neģēlis cienījamā vecuma filmu zvaigznei uzbrucis, spēcīgi iesperot pa muguru.

Notikušo nofilmējis un savā "Twitter" vietnē publicējis aculiecinieks.

Zināms, ka Kalifornijas bijušais gubernators Švarcenegers Dienvidāfrikā viesojies, lai jau ceturto reizi piedalītos kādā viņa vārdā nosauktā sporta pasākumā.

Videoklipā redzams, ka spēriens bijis tiešām spēcīgs - uzbrucējs ieskrējies, palecies gaisā un no visa spēka triecies ar kāju pret Švarcenegera plato muguru.

Uzbrucējs ātri sagūstīts un aizvests prom no sporta zāles. Notikušais bijis liels pārdzīvojums arī bērniem - fonā dzirdami satraucoši vaidi. Pēc neilga brīža kāds kliedzis "palīdziet man, man vajag Lamborghini!" Nav zināms, kas bijis kliedzējs.

Neraugoties uz cienījamo vecumu, aktieris noturējies kājās un savus fanus nomierinājis, "Twitter" vietnē publicējot ziņu, ka ar viņu viss ir kārtībā.

"Paldies par jūsu bažām, bet uztraukumam nav pamata. Man šķita, ka mani pagrūdis lielais pūlis, jo tā mēdz gadīties. Par to, ka man iespēra, es uzzināju tikai no video, tāpat kā jūs. Es priecājos, ka tas idiots neizbojāja manu "Snapchat" ierakstu," uztrauktos pielūdzējus nomierinājis Švarcenegers.

Saistītās ziņas

Kāds tēvs, tāds dēls - Švarcenegera puika uzaudzējis varenus muskuļus 9
Arnolds Švarcenegers: „Vecums, tas ir tikai cipars” 1
Švarcenegers garlaikojas pāvesta uzrunas laikā. VIDEO

Citi šobrīd lasa

Vecāki slavē hercogieni Ketrīnu par to, kā viņa reaģējusi uz meitas blēņām 9
Rīgā piestājusi kolorītam krievu uzņēmējam piederoša viena no pasaules lielākajām un dārgākajām jahtām – “Black Pearl” 17
Neatveroties izpletnim, sieviete Kanādā krīt no pusotra kilometra augstuma un izdzīvo 6
Skatīt visus komentārus

Принц Гарри и герцогиня Меган просили Елизавету II дать им комнату в Виндзорском замке

Бывшая возлюбленная принца Гарри решила выйти замуж за его тезку 1