Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Dzīvais Kens, kurš veicis vairāk nekā 100 plastikas operāciju, izskatās aizvien biedējošāks 35

Slavenības
2019. gada 24. aprīlī 11:10 2019. gada 24. aprīlī 11:10
  Jauns.lv
Brazīliešu-britu izcelsmes TV personība un modelis Rodrigo Alvess labāk pazīstams kā dzīvais Kens. Pasaulē nav otra tāda cilvēka, kas labprātīgi ļāvies tik daudz plastiskajām operācijām, lai iegūtu „perfektāku izskatu”. Dzīvajam Kenam pašam patīk savs izskats, lai gan lielākajai daļai sabiedrības šķiet, ka 35 gadus vecais vīrietis ar katru nākamo operāciju izskatās aizvien baisāks.

Dzīvais Kens viesojas Romā. (Foto: Agostino Fabio / MEGA / Vida Press)

Nesen dzīvais Kens jeb Rodrigo Alvess viesojies Itālijas galvaspilsētā Romā, kur filmēts viņa dziesmas (!) videoklips. Skaņdarbam dots nosaukums „Plastic World” un tajā piedalās arī dzīvā Kena ķirurgs Džiankome Urtiss. No videoklipa filmēšanas brīvajā laikā Alvess devies apskatīt vēsturisko pilsētu un iepozējis selfijiem tūristu iecienītākajās pilsētas vietās.

Interneta enciklopēdija „Wikipedia” vēsta, ka līdz 2018. gada janvārim Rodrigo Alvess iztērējis vairāk nekā 500 000 sterliņu mārciņu un pārcietis 103 estētiskās ķirurģijas manipulāciju. Viņam veikta 51 (!) plastikas operācija, savukārt pārējo skaitu sastāda dažādas „skaistuma injekcijas”.

Pērn, kad Rodrigo nolēma izoperēt vairākas ribas, lai iegūtu šmaugāku vidukli, viņš pat bija gatavs riskēt ar dzīvību.

Septiņas dienas pēc kārtējās plastiskās operācijas, kuras laikā viņam izņemtas četras ribas, dzīvais Kens fotogrāfijās demonstrējis savu korsetes iekauto 20 collu vidukli (50.8 cm). Šī operācija vīrietim izmaksājusi 39 000 ASV dolāru. Ķirurģiskā procedūra viņam veikta Losandželosā, bet pati tās gaita nofilmēta. Video no operāciju zāles bija ievietots ķirurga Maikla K. Obenga „Instagram” lapā, kur teikts, ka tā bijusi pirmā ribu izņemšanas operācija vīrietim.

Pēc operācijas izņemtās ribas saliktas uz galda un Rodrigo Alvess tās ar sajūsmu fotografējis.

Dzīvais Kens sākotnēji pieprasījis sev izoperēt sešas ribas un juties dziļi satriekts, kad ārsts kategoriski atteicies to darīt, jo atlikušās ribas vairs nespētu veikt plaušu aizsargāšanas funkciju.

Citi šobrīd lasa

FOTO: “Ieeja tikai personālam” – kas atrodas aiz šīm durvīm “Maxima” veikalos?
Māte Bolderājā brīdina par neadekvātu sievieti, kura uz ielas centusies fiziski ietekmēt viņas divgadīgo meitu 2
Lielbritānija apstiprina pirmo medikamentu Covid-19 ārstēšanai
Tēmas: Dzīvais Kens
Skatīt visus komentārus

«Пришлось просить»: Гарри и Меган расплачиваются с долгами при помощи принца Чарльза

«Ну да, похоронили меня в очередной раз»»: Моисеев рассказал, как и на что живет после двух инсультов