Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Olga Evijai pasniedza uzvarētājas balvu kategorijā “Alternatīvais vai indie mūzikas albums”. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Rajecka salīgst mieru ar Vēberi - dziedātājas uz skatuves apskaujas 46

Slavenības
2019. gada 13. februārī 12:35 2019. gada 13. februārī 12:35
  Jauns.lv
Otrdien, 12. februārī, mūzikas ierakstu balvas "Zelta mikrofons 2019" ceremonijā uz vienas skatuves satikās divas dziedātājas, kuru vārdi pirms nepilniem trim mēnešiem tika locīti uz nebēdu.

Pēc Latvijas "jaunās simtgades pirmā koncerta" - Jāņa Šipkēvica izlolotā ""Mīlestības vārdā. 18+" novembrī sociālajos tīklos krietnu ažiotāžu sacēla jaunās dziedātājas Evijas Vēberes uzstāšanās. Viņa dziedāja komponista Imanta Kalniņa hitu "Svētku diena", kas, protams, vislabāk pazīstams Olgas Rajeckas izpildījumā.

Tie ļaudis, kas uz koncertu nebija, ierakstu varēja lūkot internetā, un komentāri pēc Vēberes uzstāšanās sāka birt kā no pārpilnības raga. Olgas Rajeckas meita Marija Migliniece, piemēram, sociālās saziņas tīklā "Facebook" ievietoja video ar Evijas dziedājuma ierakstu, to nodēvējot par "šausmām un drausmām". Tāpat Vēberes izpildījumu kritizēja citi Rajeckai tuvi cilvēki, bet Olga, norādot, ka "Svētku diena" ir viņas "mīlestības dziesma", atzina: "Es skatos un raudu."

Saistītās ziņas

Evija Vēbere ir gānīta, bet nepadevusies: "Man nebija domas kādam darīt pāri!" 18
Jandāliņš ap Olgas dziesmu turpinās. Rajecka: "Tā bija un ir mana mīlestības himna" 293
Rajecka: "Es skatos un raudu" - cilvēki šokā par viņas slavenās dziesmas "šķībo" izpildījumu 349

12. februārī Olga Rajecka "Zelta mikrofons 2019" ceremonijā kāpa uz skatuves pasniegt balvu kategorijā “Alternatīvais vai indie mūzikas albums” un kā nu gadījās, kā ne - par labāko tika atzīst albums "Sirdsbūt", ko iedziedājusi tieši Vēbere.

"Izrādās, ka šai mūzikai joprojām nav robežu, neviens nezina, kā tai īsti jāskan, neviens nezina, kā to darīt un kā tam vispār jābūt," pirms balvas pasneigšanas sacīja Rajecka. Atvērusi aploksni, kurā bija uzvarētāja vārds un ieraudzījusi, ka triumfējusi ir Evija Vēbere, Rajecka vien noteica: "Nuja. Es jau ne par ko nebrīnos. Bet apsveicu no sirds.”

Un izskatījās, ka ir gatava ar Vēberi salīgt mieru - uz skatuves abas cieši apskāvās, bet Evija savā pateicības runā norādīja, ka viņai esot "patiess prieks, ka varam stāvēt līdzās ar godu, ar prieku, ar cieņu".

Citi šobrīd lasa

Varis Vētra sajūsmā par Imanta Kalniņa mazmeitas talantu 2
Izbijis policists apdraud jūrmalniekus 3
Timmas mīļotās Sedokovas fani sāk apspriest viņas ķermeņa formas 4
Skatīt visus komentārus

62-летний Валерий Сюткин в четвертый раз стал отцом

"Почему без шпагата и шубы?": обнаженная Волочкова окунулась в именную купель