Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Beidzot viss būs pa īstam - Kivičam un Skulmei savs realitātes šovs 455

Slavenības
12. februārī 05:55 2019. gada 12. februārī 05:55
Žurnāls "Kas Jauns"
Par pašmāju karstākā šovbiznesa pārīša – Andra Kiviča un Lienes Skulmes – attiecībām un dzīvi tiks veidots jauns pašmāju realitātes šovs.

Andris un Liene viesojas sarunu šovā "Starp mums runājot". (Foto: Publicitātes)

Par to mūziķis un viņa mīļotā stāsta telekanāla "STV Pirmā!" sarunu šovā "Starp mums runājot", kas ēterā būs šovakar.

Raidījumā Andris un Liene atklāj gan savu iepazīšanās stāstu, gan to, kādi piedzīvojumi bijuši Berlīnē un ka Kivičs teju jau pabeidzis darbu pie savas otrās grāmatas.

Jau trīs mēnešus kopā

9. februārī apritēja tieši trīs mēneši kopš Kiviča un Skulmes „īstās satikšanās”. „Dienu iepriekš iedzērām tēju un nevarējām viens par otru vairs nedomāt,” atklāj Kivičs. „Kad dzērām tēju un mēs atvadījāmies, tu mani pussekundi par ilgu apskāvi, un tad jau bija skaidrs, ka tur kaut kas būs,” raidījumā atklāj Liene.

Un bija arī – 9. novembrī puspiecos no rīta, kad Kivičs tikko bija atgriezies no Mārtiņa Freimaņa piemiņas pasākuma Aizputē, viņš saticis Lieni kādā Vecrīgas klubiņā, kur abi runājušies, runājušies un „kārtīgi pirmo reizi pabučojušies”. Kopš tā laika pāris ir kopā.

Saistītās ziņas

Cilvēki sociālajos tīklos iesmej par Kiviča un Skulmes tiešraidi no vannas 316
Andris Kivičs atklāti par mīlu, aprēķinu un sabiedrības attieksmi: "Ir neomulīgi iet pa ielu" 237
Andris Kivičs šķiras no sievas un jau atradis jaunu mīļoto 318

Vēsts, ka Kivičs aizgājis no savas sievas Madaras un uzsācis kopdzīvi ar Lieni, Latviju pāršalca mēnesi vēlāk. Un sabiedrībai par sevi Andris un Liene lika manīt atkal un atkal – atrādīja jaunos tetovējumus, sociālajos tīklos ievietoja mīļas kopbildes un ierakstus, kas pulcēja komentāru simtus, milzum daudz zobgalību un pat ļaunas karikatūras. Saniknojies, ka viņu mīla neizsauc publisku sajūsmu, pāris paziņoja par gatavību pamest valsti un pat aizbrauca uz Berlīni "atpūsties no visa".

Tad atgriezās un sāka savus ikdienas piedzīvojumus demonstrēt "Facebook" tiešraidēs un video ierakstos, izpelnoties milzu uzmanību. Nu Andra un Lienes attiecības ikviens interesents varēs lūkot arī jaunajā TV realitātes šovā.

Vēl nebijis pašmāju realitātes šovs "Kivičs. Pavisam privāti" pirmizrādi piedzīvos 4. martā. (Foto: Publicitātes)

Vai tiešām abi ir tik neprātīgi iemīlējušies, kā to steidz paust saviem faniem sociālajos tīklos, un vai tā ir tiesa, ka viņi gatavojas aizbraukt no valsts? Un galu galā – vai sekos arī saderināšanās? Ļaujot ielūkoties šā brīža Latvijas skandalozākā mīlas pāra dzīvē, "STV Pirmā!" skatītājiem piedāvās pavisam „karstu” pašmāju realitātes šovu "Kivičs. Pavisam privāti" ar pirmizrādi 4. martā.

Visu sarunu ar Lieni Skulmi un Andri Kiviču iespējams noskatīties šodien, 12. februārī, plkst. 21.00 telekanāla "STV Pirmā!" sarunu šovā "Starp mums runājot".

Plašāk par to, kā pārim klājās geju viesnīcā Berlīnē, to, cik tālu Kivičs ticis ar savu otro grāmatu, un kas gaidāms jaunajā realitātes šovā, lasiet žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!

Citi šobrīd lasa

Nodzērās un nomira psihiatriskajā slimnīcā: Leonīda Brežņeva meitas Gaļinas spožums un posts
Rūdolfs Brēmanis pēc šķiršanās no Agneses Zeltiņas iziet sabiedrībā ar jaunu dāmu
Jūrā pazudušā Aiga Audera meklēšanā īpašu uzmanību lūdz pievērst Salacgrīvas un Vitrupes piekrastēm
Skatīt visus komentārus

"Ей было всего 7 лет!": Девочка в Лимбажи умерла от удара качелями; мать винит самоуправление

"Дамы с дюн" Пугачева и Вайкуле в кокошнике дали совет "девушкам почтенного возраста"