Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Cilvēki sociālajos tīklos iesmej par Kiviča un Skulmes tiešraidi no vannas 316

Trakā pasaule
11. februārī 08:09 2019. gada 11. februārī 08:09
Jauns.lv
Latvijas apspriestākais pāris Andris Kivičs un Liene Skulme bezalkoholiskā šampanieša kompānijā savus sekotājus atkal priecēja ar "Facebook" tiešraidi. Vēlā svētdienas vakarā pāris sildījās vannā kādā viesu namā un atteicās no jebkādas privātuma politikas.

Pāra sakāmais bija tas pats, kas iepriekš - neviltota neizpratne par to, kāpēc gan cilvēkiem tā interesē viņu privātā dzīve, taču šoreiz ar privātuma izrādīšanu abi tik tiešām neskopojās - divu stundu garajā seansā dažkārt pavīdēja arī Kiviča dzimumorgāni. Tam, ka loceklis ir redzams vairāk nekā 4000 cilvēku, kas tobrīd notiekošajam sekoja, abi nespēja noticēt - nevarot būt! Vienlaikus mīlnieki sajūsminājās par lielo sekotāju skaitu un pavēstīja, ka drīzumā gaidāmi lieli jaunumi. Tā, piemēram, drīz iznāks Andra Kiviča otrā grāmata (kuru atteikusies izdot "Zvaigzne ABC" vadītāja Vija Kilbloka, bet piekritis apgāds "Jumava"), kā arī 12.februāra vakarā abi nāks klajā ar kādu īpašu paziņojumu. Tāpat mīlnieki arī nosauca datumu, kad aizbrauks no Latvijas - tas notikšot 11.martā. Savukārt sociālajos tīklos cilvēki gan smejas, gan raud par acīmredzamo neticamo: kad likās, ka Kivičs un Skulme ne ar ko vairs nepārsteigs, viņš visai valstij parāda savas ģenitālijas. Tikai daži no ierakstiem tviterī:

Foto: Ekrānuzņēmums

Jau vēstīts, ka muzikants Andris Kivičs un sabiedrības dāma Liene Skulme jau kopš novembra sākuma gozējas īstenās rampas ugunīs, ne tikai nesaudzējot savu privāto dzīvi, bet ļaujot itin visiem sekot līdzi abu mīlasstāstam. Kivičs bijis vairākkārt precējies, viņam ir trīs bērni, taču pēdējā ģimene ar Madaru Kiviču izjuka pērn novembrī. 

Saistītās ziņas

Liene Skulme atriebjas komentētājiem un feisbukā uzrīko publisku kauna stabu 372
Acīgi cilvēki pamanījuši, ka Liene Skulme valkā Kiviča sievas drēbes 258
"A kas tev par daļu, vecā intrigante?" - Kivičs metas skaidrot attiecības arī ar Lindu Mūrnieci 239

Citi šobrīd lasa

Mediķe un dziedniece Kristīne Liepiņa: dziedina, bet naudu neņem 20
Liepājas policisti atklāj vienīgo problēmu, kas pilsētā radusies "Prāta Vētras" koncerta dēļ 65
30% iespēja, ka izdosies: "Lidojošais karavīrs" laidīsies pāri Lamanšam 8
Skatīt visus komentārus

Максим Галкин умилил поклонниц пляжными забавами с сыном в Юрмале 1

"Я долларовый миллионер": Ксения Собчак рассказала, как заработала первый крупный гонорар 1