Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Maiklam Duglasam bail, ka bērni varētu mantot viņa atkarības gēnu 2

Slavenības
2018. gada 26. novembrī 07:40 2018. gada 26. novembrī 07:40
  Jauns.lv
Holivudas aktieris Maikls Duglass izteicis bažas, ka viņa tīņu vecumu sasniegušie jaunākie bērni, kas dzimuši laulībā ar velsiešu aktrisi Ketrīnu Zetu-Džounsu, varētu pārmantot viņa „atkarības gēnus”, ar kuriem viņš cīnījies visas dzīves garumā.

74 gadus vecajam aktierim Maiklam Duglasam ar sievu Ketrīnu Zetu-Džounsu (49) ir divi kopīgi bērni – dēls Dilans (18) un meita Kerisa (15). Nesenā intervijā ar laikraksta „The Mirror” reportieri aktieris pastāstījis par savām raizēm, ka bērniem varētu nākties cīnīties ar tām pašām problēmām, ar ko viņš pats saskāries.

Maikls Duglass ar sievu Ketrīnu Zetu-Džounsu. (Foto: @ParisaMichelle / SplashNews.com/ Vida Press)

Maikls Duglass ārstējies no alkohola, narkotiku un arī seksa atkarības, viņa vecākais dēls Kamerons (39) pat heroīna atkarības dēļ sēdējis cietumā, savukārt aktiera pusbrālis Ēriks Duglass 2004. gadā devās mūžībā nejaušas narkotiku pārdozēšanas dēļ. Viņam tolaik bija vien 46 gadu.

Maikls Duglass ar sievu Ketrīnu Zetu-Džounsu un abu kopīgajiem bērniem 2015. gadā. (Foto: Mirrorpix / Vida Press)

Baidoties, ka jaunākie bērni varētu ciest no tām pašām atkarībām, Maikls Duglass izteicies: „Ir jābūt uzmanīgam, tāpēc daudz pētu ģenētiku. Atkarības novērojamas manas ģimenes abās pusēs – tāpēc ar jaunākajiem bērniem daudz uzmanīgāk sekoju visam līdzi [kas notiek viņu dzīvēs].”

Maikls Duglass ar sievu Ketrīnu Zetu-Džounsu, tēvu Kērku Duglasu un vecāko dēlu Kameronu Duglasu. (Foto: insight media / ddp / Vida Press)

Aktieris atzinies, ka ar bērniem pārrunājot „atkarību tēmas”, kā arī laikraksta reportierim padalījies iespaidos pats par savu bēdīgo pieredzi.

Duglasi trīs paaudzēs: Kērks, Maikls un Kamerons. (Foto: insight media / ddp / Vida Press)

„Es biju rehabilitācijas klīnikā 1991. gadā. Vairāk gan alkohola atkarības dēļ, taču arī narkotikas bija iemesls, lai ārstētos. Esmu zaudējis savu brāli, un mans vecākais zēns federālajā cietumā pavadījis septiņarpus gadus nevardarbīga ar narkotikām saistīta nozieguma dēļ. Tagad viņam viss ir kārtībā un iet labi.”

Kamerons Duglass ar draudzeni Vivjenu Taibesu un abu pirmdzimto. (Foto: Coleman-Rayner / Vida Press)

Pēc iznākšanas no ieslodzījuma Kameronam, kurš ir aktiera un viņa pirmās sievas Diandras Lūkeres dēls, izdevies sakārtot dzīvi un „nostāties atkal uz kājām”. Pērnā gada decembrī viņš ar draudzeni Vivjenu Taibesu sagaidīja pasaulē pirmdzimto.

Citi šobrīd lasa

Krievi iežēlojas par ēdienu kurjeri, kura strādā ar bērniem uz rokām, bet tad metas viņu kaunināt 2
Zigfrīds Muktupāvels: "Man nav atbildes, kāpēc es nonācu Lūsēna valgos. Vai otrādi..."
Paģiras, kas mocīja sievieti, tomēr izrādījās smadzeņu audzējs golfa bumbiņas lielumā
Skatīt visus komentārus

"Почему без шпагата и шубы?": обнаженная Волочкова окунулась в именную купель

"Мальчики снова вместе": Виктория Бекхэм опубликовала снимок мужа и подросших сыновей