Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Laura Rizzotto devusies uz Portugāli, kur jau rīt iemēģinās Eirovīzijas skatuvi. (Foto: publicitātes (Mārcis Gaujenietis))

Mūsu Eirovīzijas cerība Laura Rizzotto dodas un Portugāli. Vēlam veiksmi! 32

Slavenības
2018. gada 1. maijā 14:58 2018. gada 1. maijā 14:58
Kasjauns.lv
Šodien Latvijas delegācija un mūsu pārstāve starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Laura Rizzotto devās uz Portugāli, bet jau rīt dziedātāja pirmo reizi kāps uz skatuves, lai izmēģinātu savu priekšnesumu. Laura Rizzotto Latviju starptautiskajā konkursā pārstāvēs ar pašas sarakstīto dziesmu “Funny Girl”.

Kopā ar Latvijas pārstāvi uz Portugāli devās arī viņas bekvokālisti Iluta Alsberga, Antra Kūmiņa, Kristīne Pastare un Edgars Zvirbulis, skaņu režisors Pablo San Martin, Lauras mamma un menedžere Adriana Rizzotto, kā arī Latvijas delegācijas vadītāja Zita Kaminska.

Lisabonā delegācijai pievienosies arī fotogrāfs un operators Kevin Chiu, kas iemūžinās Lauras Rizzotto gaitas Portugālē.
Tērpu un stilu Lauras Rizzotto Eirovīzijas priekšnesumam ir veidojusi zīmola “Baronessa” dizainere Marta Bērzkalna. Lai sagatavotu lielās skatuves priekšnesumu, ar Lauru strādāja arī horeogrāfe Līga Liberte.

Eirovīzijas dziesmu konkurss, kas šogad norisināsies jau 63. reizi, Portugāles galvaspilsētā Lisabonā notiks pirmo reizi, pateicoties Salvadora Sobrala uzvarai pērn ar dziesmu “Amar pelos dois”.

Kopumā konkursā piedalīsies 43 dalībvalstis un finālisti tiks noskaidroti divos pusfinālos, kas notiks 8. maijā un 10. maijā. Izšķirošā cīņa par uzvaru šī gada dziesmu konkursā norisināsies lielajā finālā 12. maijā.

Laura Rizzotto konkursa uzstāsies otrajā pusfinālā ar 14. kārtas numuru. Latvijas pārstāvei būs jākonkurē ar Norvēģijas, Rumānijas, Serbijas, Sanmarīno, Dānijas, Krievijas, Moldovas, Nīderlandes, Austrālijas, Gruzijas, Polijas, Maltas, Ungārijas, Zviedrijas, Melnkalnes, Slovēnijas un Ukrainas pārstāvjiem.
Taču vēl pirms tam, 9. maijā, Lauru Rizzotto gaidīs pirmais lielais pārbaudījums – ģenerālmēģinājums, kuru vērtēs arī starptautiska žūrija.

Abus starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfinālus, kā arī finālu varēs vērot tiešraidē LTV1. Latvijas pārstāves un Latvijas delegācijas gaitām Portugālē varēs sekot līdzi ne tikai Latvijas Televīzijas un konkursa “Supernova” sociālo tīklu kontos, bet arī tiešsaistes dienasgrāmatā: https://ltv.lsm.lv/lv/izklaide/eirovizija//.
 


Par Lauru Rizzotto

Dzimusi un augusi Brazīlijā, dziedātāja un dziesmu autore Laura Rizzotto pašlaik dzīvo ASV. Savu pirmo dziesmu viņa sarakstīja jau 11 gadu vecumā, un kopš tā laika ir publicējusi vairāk nekā 100 oriģinālu kompozīciju.

Mūziķe, kas spēlē arī klavieres, ģitāru un ukuleli, uz Riodežaneiro mūzikas skatuves nokļuva piecpadsmit gadu vecumā. Lauras Rizzotto debijas albums “Made in Rio” klajā nāca 2011. gadā.

Īsi pēc tam Laura ieguva stipendiju, lai apmeklētu mūzikas koledžu ASV. Viņas otrais studijas albums saucas “Reason To Stay”.

Citi šobrīd lasa

Ziemas košums: visi adījumi ir jaunās sezonas modes tendence
Kuri produkti pazemina holesterīnu? 5
Hercogiene Megana iziet sabiedrībā, rotājusies ar princeses Diānas rokassprādzi
Skatīt visus komentārus

Пугачева не пришла и телефоны вместо закусок: Игорь Николаев скромно отметил день рождения

"А согреет меня горячий поцелуй любимого": Волочкова в мини-купальнике окунулась в ледяную купель