Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"X faktors" vadītājs Markus Riva. (Foto: LETA)

Sākas pieteikšanās TV3 "X faktoram" 6

TV
17. aprīlī 18:33 2018. gada 17. aprīlī 18:33
Jauns.lv / LETA
Sākusies pieteikšanās televīzijas kanāla TV3 muzikālajam televīzijas projektam "X Faktors", informēja mediju grupas "All Media Baltics" sabiedrisko attiecību vadītāja Kristīne Melne.

Maijā sešās Latvijas pilsētās viesosies televīzijas kanālā TV3 muzikālā televīzijas projekta "X Faktors" komanda, lai uzklausītu un izvērtētu muzikālos talantus un atrastu tos, kuriem dot iespēju sevi parādīt uz lielās šova skatuves.

Atlasēs potenciālos dalībniekus vērtēs "X Faktora" producenti Guntars Gulbiņš un Ilze Ūdre, projekta muzikālā producente Maija Sējāne un mūziķis, dīdžejs un "X Faktors" vadītājs Markus Riva.

Pieteikšanās mājaslapā "XFaktors.lv" iespējama līdz 11.maijam, bet jau no 7.maija sāksies atlases Latvijas reģionos. Pieteikšanās iespējama dalībniekiem vecuma grupās 16-25 un 25+, kā arī vokālajām grupām.

"X Faktora" vadītājs Markus Riva sacīja, ka dalība šovā var būt pirmais solis, lai nodarboties ar to, kas patīk - būt uz skatuves un dziedāt. "Mēs dzīvē nekad nezinām, kura var kļūt par mūsu lielo iespēju. Iespējams, tieši "X Faktors" varētu būt tas pagrieziena punkts, kas var izmainīt dzīvi uz visiem laikiem. Ja tu paliksi sēžot un domājot, kā būtu, ja būtu, nekas nenotiks - lai gan katram no mums zvaigznēs ir ierakstīts viņa ceļš, pašam ir jāiet zvaigznēm pretī," sacīja Riva.

Riva iedrošina arī tos, kuri uz skatuves nav kāpuši un līdz šim dziedājuši savam vai pašu tuvāko priekam. "Dalība šovā ir laba skola, un tur ir daudz profesionālu un atsaucīgu cilvēku, kuri palīdz. Pārliecība par sevi nāk tikai ar laiku un praksi, un "X Faktors" ir iespēja tīrradnim no nulles punkta kļūt par Vislatvijas varoni," papildināja "X Faktors" vadītājs.

"X Faktora" atlases notiks 7.maijā Liepājā, Liepājas Olimpiskais centrā, 8.maijā Valmierā, Valmieras kultūras centrā, 9.maijā Jelgavā, Zemgales olimpiskais centrā, kā arī 10.maijā Rēzeknē, Rēzeknes novada pašvaldībā un 11.maijā Jēkabpilī, Jēkabpils tautas namā.

Visas atlases sāksies plkst.15.

Rīgā atlase notiks 12.maijā, bet par šīs atlases norises vietu un precīziem laikiem informācija vēl sekos.

"X Faktors" ir televīzijas realitātes šovs, kura mērķis ir atrast jaunus dziedošus talantus. Pirmā projekta sezona Latvijā iemantoja lielu popularitāti un ļāva virknei jaunu profesionāļu vadībā attīstīt savas prasmes un iegūt klausītāju atzinību.

Citi šobrīd lasa

Viss par galvassāpēm: kāpēc svarīgi uzreiz neķerties pie tabletes, ja sākusi sāpēt galva 6
Dināra Rudāne pastāsta, kā jutusies pēc meitas piedzimšanas: "Man šķita, ka sāks braukt jumtiņš" 6
2018.gads spilgtās un emocionālās fotogrāfijās: tādā pasaulē mēs dzīvojam! 10
Tēmas: X Faktors
Skatīt visus komentārus

Видео: Алла Пугачева зажгла на дне рождения подруги в черном коротком платье

Школьницы случайно задушили подругу, а потом изобразили самоубийство