Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Domājat, kas tas par veci!? Nē, tā ir mūsu pašu Raimonda Vazdika, kas pārtop par grupas “Laibach” līderi. (Foto: Publicitātes)

Kā “Izklausies redzēts” dalībnieki gatavojas vienam no izšķirošajiem iznācieniem 13

TV
15. aprīlī 11:31 2018. gada 15. aprīlī 11:31
Kasjauns.lv
Svētdienas, 15. aprīļa, vakarā no pulksten 20 atkal gaidāma tikšanās ar šova “Izklausies redzēts” varoņiem, un, tuvojoties pusfinālam, skatītājus gaida arvien jauni pārsteigumi.

Nauri Brikmani šajā vakarā redzēsim amerikāņu mūziķa Reja  Čārlza tēlā, izpildot dziesmu “Hit The Road Jack”. Soulmūzikas pionieris jau agrā bērnībā zaudēja redzi, tas viņam nebija šķērslis gūt izcilus panākumus mūzikā, un šajā vakarā skanēs dziesma “Hit The Road Jack”, kurai viņš atnesa pasaules slavu.

Ar ugunīgu priekšnesumu priecēs seriāla “Svešā seja” aktieris Edgars Pujāts – “Gipsy Kings”, dejotājas un dziesmas “Volare” ritmi aizraus ikvienu. 

Īpaši atbildīgs uzdevums uzticēts Atim Ieviņam, kurš šajā vakarā iejūtas grupas “Dzelzs vilks” solista Jura Kaukuļa tēlā. To, kā Ieviņam veiksies ar dziesmu “Uijā uijā nikni vilki”, vērtēs ne tikai skatītāji, bet arī pats “dzelzs vilks” Kaukulis, kurš priekšnesumu baudīs klātienē. 

Juri Jopi uz skatuves redzēsim ka Frenku Sinatru un baudīsim viņa leģendāro “My Way”, iespaidīgas izmaiņas piedzīvojusi Raimonda Vazdika, kura uz skatuves dosies kā slovēņu industriālā roka grupas “Laibach” līderis un izpildīs dziesmu “Life is Life”, ko ierasti dzirdēt citās noskaņās.

Veronika Plotņikova šajā vakarā uzstāsies kā angļu dziedātājs MIKA ar jestro dziesmu “Lollipop”, Aija Vītoliņa mirdzēs kā Teilore Svifta, izpildot enerģisko “Shake It Off”, bet Evilena Protektore aizkustinās sirdis kā pērnā gada “Eirovīzijas” konkursa uzvarētājs Salvadors Sobrals ar dziesmu “Amar Pelos Dois”. 

Pastāvīgajiem žūrijas locekļiem Jānim Šipkēvicam, Janai Duļevskai un Imantam Stradam 8. raidījuma pievienojies Kristaps Rasims, kurš 2015. gadā ne tikai pats ka dalībnieks piedalījās “Izklausies redzēts” otrajā sezonā, bet arī uzvarēja. 

Kā īpašie viesi uz skatuves kāps sieviešu vokālā apvienība “Latvian Voices”, un meitenes iejutīsies grupas “Cosmos” tēlā.

Citi šobrīd lasa

Kam 2019.gadā nospīdēs cūkas laime? Lielais horoskops pēc tava dzimšanas gada 17
Andris Kivičs ar savu Lieni gatavojas Ziemassvētkiem: "Īsta, smaržīga eglīte, un īsta, smaržīga meitene" 12
Cīkstoņa treneris atklāj pārsteidzošus faktus par bravūrīgo Konoru Makgregoru un viņa attieksmi pret naudu 4
Skatīt visus komentārus

Для герцогини Кэтрин Рождество в этом году может стать «кошмаром наяву»

54-летняя Моника Беллуччи закрутила роман с 36-летним красавцем