Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Zobārste Karīna Račko pēdējā gada laikā izdod jau otro savu grāmatu. Atkal par seksu! Pasākuma vadītāla lomu uzņēmās žurnālists Aivis Ceriņš. (Foto: Juris Rozenbergs)

Slavenību birums seksa dižpārdokļa radītājas Račko jaunās grāmatas atvēršanas svētkos 39

Slavenības
2018. gada 8. martā 10:45 2018. gada 8. martā 10:45
  Kasjauns.lv
Ar saviesīgu pasākumu, pikantām runām un Markus Rivas dziedājumu “Zvaigznes ABC” grāmatnīcā atvēršanas svētkus piedzīvija erotiskā žanra pārstāves, pēc profesijas zobārstes, jaunākā, jau otrā pēc skaita grāmata “Debesis pelnos”.

Pasākuma vadītāja pienākumus uzņēmās “Rīga TV24” raidījuma “Preses klubs” vadītājs Aivis Ceriņš, dziedāja Markus Riva, un arī par uzkodām un spirdzinājumiem bija padomāts.
Itin kuplā pulkā pasākumu apmeklēja sabiedrībā zināmas sievietes. Klāt bija mūziķu aģente Santa Kola, grāmatizdevēja Vija Kilbloka, dziedātāja Jenny May un citas. Starp citu, sieviešu bija nospiedošs vairākums, gribas pat teikt, ka 99,99%. 

Karīna Račko, kas šogad svin 30. jubileju, ir zobārste, kuras sirdslieta jau kopš bērnības bijusi rakstīšana. Autores debijas romānam “Saplēstās mežģīnes” izdevies atvērt jaunu lappusi latviešu literatūras vēsturē, izraisīt sensāciju sabiedrībā un dažu mēnešu laikā kļūt par 2017.gada bestselleru.

Recenzijā par jauno Račko jauno grāmatu teikts: “Sadegt mīlestībā – visskaistāk tas šķiet tieši neskartām sirdīm, kuras vēl ne reizi nav plosījušas jūtu uguns radītās sāpes.

Izlauzusies no lauku nabadzības, žurnālistikas studente Vanesa Grīnerte apņēmīgi cīnās par savu vietu zem saules, piestrādā par oficianti Vecrīgas kafejnīcā un klusībā naivi sapņo par mīlestību, kas nogāž no kājām un satricina dzīvi pašos tās pamatos.
Ir vīrieši, kuriem nav iespējams pateikt “nē” – šo mācību agrāk vai vēlāk apgūst gandrīz ikviena sieviete.

Ciniskais, velnišķīgi pievilcīgais starptautiskā viesnīcu tīkla magnāts Stefans Bergs uzskata, ka monogāmija ir pretdabiska – viņu interesē tikai brīvās attiecības, sekss bez emocionālas tuvības. Lai arī Stefans nojauš, ka Vanesas viedoklis un prioritātes atšķiras, fiziskā vilkme starp abiem ir pārāk intensīva un vīrietis nespēj pretoties kārdinājumam ievilkt meiteni gultā.
Viņi abi apzinās spēles noteikumus. Tikai sekss. Tikai vienu vienīgi reizi.

Tomēr plānotā viena nakts pāraug vairākās, un likmes izrādās augstākas, nekā sākotnēji šķitis. Mostoties jūtām, Vanesa un Stefans ir spiesti pārvērtēt visu, kam viņi iepriekš ticējuši, taču ugunīgu kaislību un intrigu mutuļos tuvībā rastās debesis draud pārvērsties pelnos...

Kāpēc ir cilvēki, kuri slīd mums garām, tiecoties pretī, tomēr nekādi nespēj aizsniegt, un ir tādi, kuriem izdodas ne tikai pieskarties, bet arī pakļūt zem ādas, izplatīties asinsritē, caururbt visu dziļāko būtību, sirdi un dvēseli ieskaitot?”

Citi šobrīd lasa

Vasaras modes aktualitāte - šorti. Kādus modeļus izvēlēties, kā valkāt
FOTO: glaunas mājas, miljonu vērti īpašumi un idilliskas miera ostas - tā dzīvo pašmāju zvaigznes 9
FOTO: Kima Kardašjana - vai tiešām topošā ASV pirmā lēdijā? 6
Skatīt visus komentārus

Беременная звезда Instagram Марина Балмашева вышла замуж за пасынка

"Корчевников, прекрати говорить с ней как с девственницей": зрители остались недовольны выпуском "Судьбы человека" с Волочковой