Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Popmūzikas karaļa Maikla Džeksona meita Parisa ar abiem brāļiem Blanketu (pirmais no kreisās) un Prinsu (pa labi), kā arī ģimenes draugu Omēru Bhatti visiem vēl priecīgus svētkus. (Foto: Vida Press)

Džeksona meita parāda sen neredzēto brāli - un viņš jau ir pieaudzis 6

Slavenības
2018. gada 1. janvārī 06:22 2018. gada 1. janvārī 06:22
Kasjauns.lv
Kopš popmūzikas karaļa Maikla Džeksona bērēm 2009. gadā, dziedātāja jaunākā atvase Prinss Maikls II – saukts par Blanketu – sabiedrībā redzēts maz. Sūtot svētku sveicienus sociālajos tīklos, mazā brāļa bildi nesen kā parādījusi mūziķa vienīgā meita Parisa Džeksone.

Visi trīs popmūzikas karaļa Maikla Džeksona bērni jau ir pieauguši. Vecākajam dēlam Prinsam Maiklam ir 20 gadu, meitai Parisai Džeksonei – 19, bet pastarītim Blanketam, kurš tagad sevi dēvē par Bigiju (Bigi), – 15. Aizvadītajās Ziemassvētku brīvdienās Parisa ar sava „Instagram” bloga palīdzību nosūtījusi svētku sveicienu saviem sekotājiem un viņu ģimenēm visā pasaulē. „Priecīgus Ziemassvētkus jums no mums,” viņa raksta, klāt pievienojot fotogrāfiju, kurā redzama kopā ar abiem brāļiem un ģimenes draugu Omēru Bhatti.

happy christmas from ours to yours #brahdas

A post shared by Paris-Michael K. Jackalope (@parisjackson) on

Runā, ka Blankets – jaunākais no Maikla Džeksona bērniem – savu vārdu mainījis 2015. gadā. Tagad viņš uzrunājams kā Bigi jeb B.G.. Slavenību žurnāls „People” raksta, ka puisis izšķīries par labu vārda maiņai, jo gadiem ilgi sajutis izsmieklu par iepriekš doto vārdu Blankets (Sedziņš).

Bigijs, kuru pasaulē laida surogātmāte, kuras identitāte aizvien tiek glabāta noslēpumā, kopš tēva nāves plašākā sabiedrībā redzēts maz. Šā gada novembrī fotogrāfiju kopā ar mazdēlu savā „Twitter” kontā bija publiskojis Bigija/Blanketa vectētiņš Džo Džeksons.

„Manam mazdēlam Blanketam. Tu daudzējādā ziņā esi kā tēvs, tu man viņu atgādini visvairāk,” viņš izteicies video rullītī. „Baudi dzīvi, noskaties daudz labu filmu, paliec veselīgs un atceries, ka es patiešām tevi mīlu.”

Šo vēstījumu Džozefs „Džo” Džeksons publiskojis īsi pēc tam, kad viņa sieva un Blanketa vecmāmiņa Ketrīna Džeksone paziņoja, ka vēlas atteikties no aizbildnības pār mazdēlu, ko ar tiesas lēmumu pildīja kopš Maikla Džeksona nāves. 87 gadus vecā Džeksones kundze kā galveno iemeslu minējusi savu cienījamo vecumu. Blanketam aizvien paliek otrs aizbildnis – Maikla Džeksona brāļadēls Tīdžejs (TJ) Džeksons.

Visi trīs Džeksona bērni ir savstarpēji ļoti tuvi. Nesenā intervijā mūziķa vecākais dēls Prinss to apstiprinājis pats personīgi: „Ar brāli un māsu satiekam ļoti labi – īpaši ar māsu,” viņš norādījis. „Viņa ir tik pieaugusi un gatava visā iesaistīties. Es pat nejūtos kā viņas vecākais brālis. Mēs esam līdzvērtīgi. Arī Bigijs ir tik nobriedis savam vecumam. Mūs vieno spēcīgas saites.”

Pēc popmūzikas karaļa Maikla Džeksona nāves 2009. gadā par viņa bērnu galvenajiem aizbildņiem 2012. gadā tiesa nozīmēja mūziķa mammu Ketrīnu un brāļa Tito dēlu TJ „Tīdžeju” Džeksonu. Rudenī tiesai iesniegtajos dokumentos Ketrīna Džeksone norādīja, ka „jūt, ka Tīdžejs Džeksons ir spējīgs veikt visus ar Blanketa aizbildnību saistītos pienākumus”. TJ „Tīdžeja” Džeksona pilnais vārds ir Maikls Džozefs Džeksons juniors (Michael Joseph Jackson jr.).

Blanketa vecākais brālis un māsa pēc likuma skaitās pieauguši un paši atbild par savu dzīvi un izvēlēm. Parisa uzsākusi veidot modeles un aktrises karjeru, savukārt brālis Prinss pievērsies izklaides industrijas aizkulisēm.

Citi šobrīd lasa

FOTO: Levits, "Pērkons", danči un pārģērbšanās - ar iespaidīgu ballīti Latvijas Mākslas akadēmija nosvin savu simtgadi 2
Tā izskatās dārgākās kurpes pasaulē
Pamatīga izgāšanās - Kimai Kardašjanai reklāmas fotogrāfijā redzami seši kājas pirksti 15
Skatīt visus komentārus

«Мелания, следите за питанием своего сына!»: жену Трампа упрекнули за "лишние" килограммы 13-летнего Бэррона

Герцогиня Меган наняла первую в истории британской королевской семьи темнокожую няню 2