Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
„Mēs esam kolēģes un savā ziņā tas ir ļoti labi, jo šādi iespējams nošķirt savu profesionālu dzīvi no attiecībām un privātās dzīves,” izteikusies seriāla „Sekss un lielpilsēta” aktrise Kima Ketrela. (Foto: Vida Press)

Pārsteidzoša atzīšanās. Seriāla „Sekss un lielpilsēta” aktrises nekad nav bijušas draudzenes!

Slavenības
29. jūlijā 04:49 2020. gada 29. jūlijā 04:49
  Jauns.lv
Seriāla „Sekss un lielpilsēta” aktrise Kima Ketrela sniegusi ļoti atklātu interviju, kurā pastāstījusi, kādas ir viņas un filmas kolēģu patiesās attiecības. Dzīvē viņas nebūt neesot draudzenes!

Sintija Niksone (no kreisās), Sāra Džesika Pārkere, Kima Ketrela un Kristīne Deivisa seriālā "Sekss un lielpilsēta". (Foto: Vida Press)

Aktrise Kima Ketrela nesen viesojusies britu TV šovā „Piers Morgan’s Life Stories”. Nelielajā reklāmas rullītī, kas izplatīts pirms sarunas translēšanas ēterā, skatītājiem atklātas nelielas aizkulises no intervijas. Ketrela atzīstas, ka dzīvē viņu nevieno draudzība ar aktrisēm, kuras populārajā seriālā atveidoja viņas sirdsdraudzenes, Sāru Džesiku Pārkeri, Sintiju Niksoni un Kristīni Deivisu.

„Mēs nekad neesam bijušas draudzenes,” par sarunā teikto informē izdevums „The Daily Mail”. „Mēs esam kolēģes un savā ziņā tas ir ļoti labi, jo šādi iespējams nošķirt savu profesionālu dzīvi no attiecībām un privātās dzīves.”

„Viņām visām ir bērni, turklāt esmu desmit gadus vecāka. Tā kā darbs pie filmas ir beidzies, es lielāko daļu laika pavadu ārpus Ņujorkas, līdz ar to mēs nesatiekamies. Mūs vienoja darbs pie seriāla, bet tas ir beidzies.”

Tomēr Kima Ketrela atzīst, ka gribētu, lai kolēģes ieguldītu vairāk pūļu un laiku pa laikam visas tomēr sazinātos viena otra. Tagad aktrise pat nespēj atsaukt atmiņā pēdējo reizi, kad būtu runājusi ar Sāru, Sintiju vai Kristīni.

„Vilšanos sagādā tas, ka neviena nekad nepaņem tālruni un nepacenšas piezvanīt, lai pajautātu, kā iet,” mazliet skumji piebilst Kima Ketrela.

Vaļsirdīgajā intervijā Ketrela atzīst, ka tieši saspringtais darbs pie seriāla kalpojis par vienu no iemesliem, kāpēc aktrise pieņēmusi lēmumu, ka viņai bērnu nebūs. Ketrela teic, ka abi ar trešo vīru Marku Levinsonu vēlējušies iziet mākslīgās apaugļošanas (IVF) kursu. Taču tad sācies darbs pie seriāla un viņi atteikušies no šīs domas, jo darbs prasījis ieguldīt sevi visu. Ik dienu nācies strādāt ļoti daudz stundu.

„Es tikko biju pārkāpusi 40 gadu slieksni un sāku filmēties seriālā „Sekss un lielpilsēta”. Bija labas prognozes, ka ar šo procedūru palīdzību izdosies palikt stāvoklī. Visi par to runāja,” norāda Ketrela. „Bet tad es pie sevis padomāju – ‘Strādājot pie šī projekta, man ir 19 stundu garas darba dienas. Savās nedēļas nogalēs es darbu beidzu agros sestdienas rītos. Bet pirmdienas rītos mana darba diena sākas jau 4.45 rītā un ilgst līdz vieniem diviem naktī.’”

„Kā gan man uzspēt vēl ko, īpaši ja esmu jau vecumā pēc 40? Tikai tad es sapratu, cik daudz prasīs visu nepieciešamo procedūru veikšana. Es secināju – ‘Tam nav lemts notikt’. Tā bija pirmā reize, kad pie sevis nodomāju – ‘Varbūt man tomēr nevajadzētu to darīt.’”

Kima Ketrela atzinusi, ka tagad daudz darba velta, lai būtu skolotāja un padomdevēja jaunajām aktrisēm.

„Jā, manuprāt,  tā ir daļa no sievietes dabas,” Ketrela atbild uz jautājumu, vai viņa jebkad sajutusies mātišķi. „Liktenis, laiks, veiksme – nezinu, kas vēl – un es sāku skolot jaunās aktrises. Šajā vietā es jūtos kā mamma – neesmu viņu bioloģiskā mamma, taču jūtos kā mamma, krustmāte vai draudzene.”

Citi šobrīd lasa

“Nesaprotu, kādēļ viņi to visu glabāja noliktavā,” par Libānas traģēdiju izteicies kuģa kapteinis, kurš atvedis bīstamo kravu
"Viss kļūs tikai sliktāk" - Beirūtas sprādzienā izdzīvojusī igauniete dalās pārdomās par notikušo 9
"Tā urna nebija patiesa, es pat nezinu, kas tur bija iekšā." Dairis sašutis par apbedīšanas biroja darbu
Pievienot komentāru

«Продала душу дьяволу»: Экс-жена Кузьмина заявила, что Пугачева его приворожила

По просьбам жителей Беларуси российские звезды отказываются от концертов в стране