foto: Splash News/ Vida Press
Keita Mosa un Deivids Haselhofs piedalījušies „Gumball 3000” rallijā. Tagad tas notiks Rīgā
Aktieris Adrians Brodijs ar "Porsche 911" spēkratu piedalījās "Gumball 3000" rallijā, kas startēja no Parīzes.
Slavenības
2017. gada 27. jūnijs, 15:42

Keita Mosa un Deivids Haselhofs piedalījušies „Gumball 3000” rallijā. Tagad tas notiks Rīgā

Kasjauns.lv

Gadskārtējā 4800 km garajā „Gumball 3000” rallijā vērojami ne tikai iespaidīgi spēkrati, bet arī slaveni to šoferi. Slavenību ralliju 1999. gadā aizsāka brits Maksimilians Kūpers. Viņa ideja bija apvienot automašīnas, mūziku, modi un izklaidi.

Rallija „Gumball 3000” slavenie dalībnieki un viesi

Rallija „Gumball 3000” slavenie dalībnieki un viesi.

gallery icon
43

2013. gadā, kad „Gumball 3000” rallija ceļš pirmo reizi veda cauri Rīgai, daudzi fani vaigā varēja skatīt seriāla „Pludmales patruļa” zvaigzni Deividu Haselhofu un viņa gados jauno draudzeni Heiliju Robertsu. Pirms četriem gadiem Rīgā ieradās arī reperis Xzibit un repere Īva, kā arī pats rallija dibinātājs Maksimilians Kūpers.

Gadā, kad tika aizsākts „Gumball 3000” rallijs, tā atklāšanas ballīti Londonā apmeklēja ar britu supermodele Keita Mosa, britu kinorežisors Gajs Ričijs un austrāliešu dziedātājas Kailijas Minogas māsa dziedātāja Danija Minoga.

Neskaitāmas slavenības apmeklējušas ralliju dažādos to „pieturas punktos”, bet daudzas no tām arī ņēmušas dalību pašā braucienā. Piemēram, rallija veterānam aktierim Deividam Haselhofam pirmais rallijs bija 2008. gadā. Savukārt aktieris Adrians Brodijs piedalījies 2004. gadā rīkotajā rallijā, kas startēja no Parīzes. Viņš vadīja „Porsche 911” spēkratu.

Rallija dalībnieku skaitā bijis F1 pasaules čempions Deimons Hills, profesionālais skeitbordists Tonijs Hauks, kā arī modeles Džodija Kida un Kaprisa Burē.

Deivids Haselhofs Rīgas ielās

gallery icon
45

Šo sestdien jau otro reizi „Gumball 3000” rallijs atgriezīsies Rīgā. Turklāt šoreiz mūsu galvaspilsēta izvēlēta par rallija starta vietu. Brauciena finišs paredzēts Mikonosa Grieķijā.

Rallijs Rīgā sāksies 1. jūlijā un 2. jūlijā, bet pēc tam tas brauks caur 11 valstīm. Pasākumā piedalīsies 150 automašīnas, un, tā kā rallijam līdzi seko arī mediji un atbalstītāji, tad kopā tajā piedalīsies aptuveni 500 dalībnieki. Jau 2013. gadā rallija “Gumball 3000” tūre veda pa Eiropu, un viens no tās pieturas punktiem bija arī Rīgā. Tad pilsētā piestāja vairāk nekā 100 ekskluzīvas automašīnas, un dalībnieku vidū bija gan miljonāri, gan tādas slavenības kā aktieris Deivids Haselhovs, hip hop zvaigzne Īva, amerikāņu reperis Xzibit, skeitbordists Tonijs Hauks, Gumball 3000 dibinātājs Maksimilians Kūpers un daudzi citi.

"Gumball 3000" dalībnieki ierodas Rīgā

gallery icon
51

Dzīvesstila rallija dalībnieki togad bija apmetušies viesnīcā „Radisson Blu Elizabete Hotel” un pie viesnīcas uz ielas arī atstājuši savus simtiem tūkstošus vērtos braucamos, kuru vidū ir tādi superauto kā „Ferrari”, „Lamborghini”, „Rolls Royce”, „Porsche”, „Jaguar”, „Aston Martin”, „Buggati Veyron” un citi.

Tūkstošiem rīdzinieku sagaida rallija "Gumball 3000" superbraucamos 2013. gadā

gallery icon
64

Deivids Haselhofs, ierodoties pie viesnīcas, bija tieši tas, kurš visvairāk arī uzkurināja publikā esošās pārsvarā padsmit gadus vecās jaunkundzes, kuras novērot superauto parādi, bija ieradušās līdzi saviem draugiem. Pamanot aktieri, jaunkundzes spiedza ne pa jokam, un mačo arī atbildēja, dodoties sasveicināties ar rīdziniekiem. Savukārt puikas un vīri, ik pa laikam braucamos iemūžinot savos mobilajos tālruņos, dzīvi diskutēja gan par atbraukušo mašīnu motoru kubatūru, gan spriedelēja, cik gadus tad viņiem vajadzēs strādāt melnās miesās, lai tiktu pie šādiem braucamajiem.

Pasaulslavenā repera „Xzibit” uzstāšanās Rīgas naktsklubā

gallery icon
20

Diemžēl togad neiztika arī bez incidentiem. Piemēram, kāds "Gumball 3000" dalībnieks no Zviedrijas, dodoties uz Rīgu nenovaldīja savu ''Ferrari''. Viņa vadītais auto pie Saulkrastiem saslīdēja uz salijušās šosejas un ietriecās ceļa margās. Vadītājs atzina, ka viņš esot braucis ar atļauto braukšanas ātrumu. Un, lai arī “Ferrari” bija sadauzīts teju līdz nepazīšanai, vadītājs traumas neguva.

"Gumball 3000" automašīnas avārija Saulkrastos

2013. gadā pe Saulkrastiem avarējusi dzīvesstila rallija "Gumball 3000" sporta automašīna "Ferrari".

gallery icon
6

Tā atpūtas dzīvesstila rallija „Gumball 3000” dalībnieki un vietējā publika

gallery icon
79