Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Samanta Tīna pērn Sočos konkursā “Jaunais vilnis” ar Krievijas estrādes zvaigzni Filipu Kirkorovu. (Foto: No personīgā arhīva)

Samanta Tīna zina patiesību, kādēļ Latvija nepiedalīsies "Jaunajā vilnī" 64

Slavenības
2017. gada 13. aprīlī 05:25 2017. gada 13. aprīlī 05:25
Kasjauns.lv
Jauno izpildītāju konkursā „Jaunais vilnis” pērn Latviju pārstāvēja Samanta Tīna. Viņa atklāj, kādēļ dziedātāji no Latvijas šogad šajā konkursā nepiedalīsies, un uzsver, ka tā nav nekāda traģēdija.

“Protams, ir mazliet skumīgi, ka jauniem talantiem no Latvijas nav iespēja sevi pierādīt šāda mēroga konkursos. Tie nekad par sliktu nevienam nav nākuši. Taču nav arī ko piešķirt šim konkursam pārāk lielu nozīmi. Nav pasaules gals. Netika, netika... Un, zinot, ka daļa latviešu „Jauno vilni” neatbalsta, daļa ir neitrāli un daļai ir vienaldzīga latviešu dalība šajā konkursā, tad es domāju, ka nekas traks nav noticis,” teic dziedātāja.

Bet kāpēc tad Latvijas dziedātāji šogad nepiedalīsies konkursā Sočos? To sarunā ar Kasjauns.lv Samanta Tīna atklāj pēc neilgas pauzes: “Esmu informēta par to, kas un kā tur notika. Zinu arī iemeslus, kādēļ netika paņemti konkursanti no Latvijas. Vienkārši - nav ko ņemt! Nav spēcīgu dziedātāju, spēcīgas personības. “Jaunais vilnis” ir šovs. Tur vajag personāžus, ar kuri uzrunās publiku. Bet starp dalībniekiem no Latvijas, kuri šogad pieteicās atlasei un bija Maskavā, neviens neatbilda žūrijas locekļu prasībām.”

Kasjauns.lv jau rakstīja, ka šogad būs pirmā reize 16 gadu laikā, kad Latvijas pārstāvis nepiedalīsies populārajā dziesmu konkursā „Jaunais vilnis”. Šogad uz konkursa atlasi no Latvijas devās dziedātāji Alekss Silvērs, Diāna Paško un Aleksejs Uļjanovs, bet viņi visi mājās atgriezās tukšā. Galvenais iemesls - TV ētera laiks konkursam ir samazināts par vienu stundu, tādēļ samazināts arī dalībnieku skaits finālā. Līdz ar to finālam kvalificējušies vislabākie no vislabākajiem atlasē pārbaudītajiem dziedātājiem.

Samanta Tīna “Jaunajā vilnī” 2016. gadā

 

Citi šobrīd lasa

Nogriežot matus, var pazaudēt intuīciju. Matiem ir daudz lielāka nozīme, nekā jūs domājat
Šoruden atvadu ceremonijas Rīgas krematorijā varētu nenotikt 3
Lienes Skulmes tuvinieki satraukti un lūdz palīdzēt – meklē aculieciniekus Kiviča zvērībām 92
Skatīt visus komentārus

Молодая возлюбленная Евгения Петросяна Татьяна Брухунова разорила его в Париже

Развесьте по дому гроздья рябины: обычаи и приметы на 23 сентября 1