Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Džonija Depa bijusī dzīvesbiedre Vanesa Paradī, ar kuru viņš kopā nodzīvoja 14 gadus, publiskojusi atklātu vēstuli, kurā aizstāv savu bijušo partneri. Viņš esot mīlošs cilvēks, kas neesot spējīgs uz vardarbību.

Vardarbības skandālā Depu kaislīgi aizstāv bijusī draudzene Vanesa Paradī

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
2016. gada 2. jūnijā 05:21 2016. gada 2. jūnijā 05:21
 
Pēc 15 laulībā nodzīvotiem mēnešiem aktrise Ambera Hērda (30) pieprasījusi šķiršanos no vīra Holivudas aktiera Džonija Depa (52), apgalvojot, ka viņš izturējies vardarbīgi. Depu šajā skandālā dedzīgi aizstāv bijusī draudzene franču aktrise, dziedātāja un modele Vanesa Paradī (43). Viņa 14 kopdzīves gados neko tādu neesot novērojusi!

Aizvadītajā nedēļā Ambera Hērda atklāja, ka Džonijs Deps viņai 21. maijā esot sviedis ar iPhone viedtālruni, kas atstājis uz viņas sejas zilumus. Tiesā iesniegtajos dokumentos Ambera norāda, ka tā neesot bijusi pirmā reize, kad slavenais aktieris bijis vardarbīgs pret viņu. Kā lietiskus pierādījumus, Hērda arī publiskojusi attēlus, kur uz viņas sejas redzamas vīra vardarbības „pēdas”.


Mis Hērda pieprasījusi, lai tiesa vīram liegtu tuvoties kā viņai, tā viņas Jorkšīras terjeram Pistolam. Tiesa prasību apmierinājusi daļēji. Depam nozīmēts netuvošanās orderis sievai, taču prasība par netuvošanos sunim gan nav atbalstīta.

Depa advokāte, slavenību iecienītā juriste šķiršanās jautājumos Lora Vasere, noliedz Hērdas apsūdzības, uzskatot, ka aktrise cenšas panākt finansiālu vienošanos. Tiesas rīcībā tikko kā nonākuši dokumenti, kas apstiprina, ka aktrise mēnesī pelnījusi 10 000 ASV dolāru, bet tērējusi aptuveni 44 000 ASV dolāru.

Bijušā drauga aizstāvībā iesaistījusies arī aktiera abu bērnu māte – franču aktrise, modele un dziedātāja Vanesa Paradī, ar kuru Deps kopā nodzīvoja 14 gadus, bet tā arī neapprecēja. Interneta portāla TMZ rīcībā nonākusi Vanesas ar roku rakstīta vēstule, kurā viņa pauž savu viedokli, ka netic nevienam Depa sievas vārdam un pati par bijušo partneri atsaucas kā par „iejūtīgu, mīlošu un mīlētu cilvēku”.

  „ Tiem, kurus tas interesē,

Džonijs Deps ir abu manu bērnu tēvs, viņš ir iejūtīgs, mīlošs un mīlēts cilvēks, un es no visas sirds ticu, ka nesen izskanējušie apvainojumi ir kas nedzirdēts. Visu šo gadu laikā kopš pazīstu Džoniju, viņš ne reizi nav bijis pret mani fiziski aizskarošs. Tas neizskatās pēc vīrieša, ar kuru es kopā nodzīvoju 14 brīnišķīgus gadus. Ar cieņu,

Vanesa Paradī

2016. gada 27. maijā, Losandželosā”

Vanesas Paradī atklātā vēstule sekojusi dienu pēc tam, kad tēti centusies aizstāvēt Džonija Depa meita 17 gadus vecā modele Lilija Rouza Melodija Depa, uzrakstot mīļuma pilnu vēstījumu savā „Instagram” blogā.

„Mans tētis ir pats jaukākais un mīlošākais cilvēks, kādu pazīstu. Viņš manam mazajam brālim ir brīnišķīgs tēvs. Es, un ikviens cits, kurš viņu pazīst, pateiks to pašu,” rakstīja Lilija Rouza, savu vēstījumu papildinot ar fotogrāfiju, kur viņa redzama kopā ar tēti agrā bērnībā.

Mīļoto tēti sociālajos tīklos dedzīgi aizstāv arī viņa meita Lilija Rouza Depa. Līdz ar izjustu vēstījumu viņa publicējusi attēlu, kur redzama kopā ar tēvu agrā bērnībā.

Lai gan Lilija Rouza ar brāli Džonu Kristoferu „Džeku” apmeklēja tēva kāzas ar Amberu uz viņam piederošās privātās salas Bahamu arhipelāgā, klīst valodas, ka Džonija jaunā sieviņa nav patikusi nevienam no aktiera ģimenes.

52 gadus vecais Deps dzīves laikā ir ticies ar vairākām slavenām sievietēm, bet saderinājies ar četrām no viņām – Šerilinu Fennu, Dženiferu Greju, Vinonu Raideri un Keitu Mosu. Laikā no 1983. līdz 1985.gadam viņš bija precējies ar Loriju Annu Elisoni.

Aktieris un Vanesa Paradī iepazinās 1998. gadā.

Deps un Hērda iepazinās 2011. gadā, kad kopīgi strādāja pie kinolentes „The Rum Diary”. Taču romantiskās attiecības abu vidū uzplaukušas vien pēc gada, kad Deps jau bija šķīries no Vanesas Paradī.

Ambera Hērda nofotografējusi zilumus un haosu, kas pēc trača valdījis mājās. Vīrs viņai sviedis ar mobilo tālruni, turklāt tā neesot bijusi pirmā reize, kad viņš pret sievu bijis vardarbīgs.
 
 
 

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press, Instagram, TMZ

Citi šobrīd lasa

Šādas bērnu ciešanas ne pie kā laba nenovedīs! Ārsts vēršas pie vecākiem, kuri nedod bērniem pretsāpju zāles 
Elita Drāke grāmatā par sevi atklāj šokējošu stāstu par pirmajām attiecībām
"Ja kāds atrodas līdzīgā neziņā kā Mairis Briedis," fizikas skolotājs aicina atpakaļ savus bijušos skolēnus 8
Pievienot komentāru