Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Eirovīzijas pusfinālā pārliecinoši uzvar Reiniks un „Musiqq” 208

Slavenības
2011. gada 12. februārī 22:50 2011. gada 12. februārī 22:50
Sestdien izskanēja "Eirovīzija 2011" nacionālās atlases otrais pusfināls, kurā ceļazīmi uz finālu ieguva nākamās piecas dziesmas. Ar lielu balsu pārsvaru skatītāji finālam izvirzīja Lauri Reiniku un grupu „Musiqq”.

­

Lauris Reiniks un grupas „Musiqq” puiši otrajā pusfinālā skatītāju balsojumā pārliecinoši izvirzījās priekšgalā.

Skatītāju balsojums finālā izvirzījis dziesmas „Banjo Laura” (Lauris Reiniks), “Angel In Disguise” („Musiqq”) un „Summer Night” (“The Secretz”), bet žūrija savas simpātijas piešķīra dziesmai „Upside Down” („Triānas parks”) un “Live On” (Oksana Ļepska).

Pusfināla koncertu tiešraidē no Latvijas Televīzijas studijas vadīja Uģis Joksts, Valters Frīdenbergs un dziedātāja Karīna Tropa.

Nacionālās atlases fināls notiks 26. februārī Ventspils teātra namā „Jūras vārti”, un šīs dziesmas pievienosies tām piecām, kas finālā iekļuva pagājušajā sestdienā – “Hop” (“Blitze”), “You Are” (“Pieneņu vīns”), “Don’t Stop The Dance” (Evija Sloka), “Let It Be Me” (Jānis Stībelis) un “Daylight” (“D-family”).

Bet tuvākais notikums, kas gaida Eirovīzijas skatītājus, būs nākamsestdien, 19. februārī pulksten 21.20, kad LTV1 tiešraidē izaicinājuma kārtā tiksies tās 10 dziesmas, kas līdz šim nav kvalificējušās finālam. Otra iespēja iekļūt finālā tiks dota divām dziesmām, no kurām vienu noteiks televīzijas skatītāju balsojums, bet otru - žūrija.

Ieva Valtere / Foto: publicitātes

 ­

Citi šobrīd lasa

Tagad viņš no skapja iznāktu savādāk - skaistāk. Ministrs Rinkēvičs atklāti par savu homoseksualitāti
Tas jāzina katrai sevi cienošai sievietei: kā atšķirt dizainera somiņu no viltojuma? 19
Nogalinātā Mārtiņa Bunkus ģimene izsludina 500 tūkstošu atlīdzību par informācijas sniegšanu 50
Skatīt visus komentārus

Отказали тормоза: баскетбольная команда разбилась в страшной аварии

27-летний актер сериала "Возвращение Мухтара" умер от рака