Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Badošanās un labi apavi. Laima Vaikule atklāj sava skaistuma noslēpumu 1

Slavenības
2011. gada 20. jūnijā 05:26 2011. gada 20. jūnijā 05:26
 
Vērojot Laimas Vaikules jaunākās fotogrāfijas, pat prātā nevarētu ienākt, ka dziedātājai 31. martā palika 57 gadi!

Dziedātāja Laima Vaikule pirms dažām nedēļām, piedaloties Krievijas populārās mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijā Muz TV. Pat nepateiksi, ka dziedātājai būtu 57 gadi!

Pati Laima apgalvo, ka viņas skaistuma noslēpums ir pavisam vienkāršs. Proti — lai būtu skaista, nevajag par to domāt dienu un nakti! „Nevajag kļūt par savas ārienes vergu. Ir „iztikas minimums” — pieklājīgi apavi, veseli zobi, labs manikīrs un kopti mati. Bet viss pārējais jau atkarīgs no acu skata,” paskaidro dziedātāja.

Interesanti, ka šobrīd Krievijā viens no lielākajiem modes kliedzieniem ir Laimas Vaikules iecienītā diēta. Dziedātāja atzīst, ka jau nieka četri lieki kilogrami viņai esot ļoti daudz. Un tad Vaikule pieņem mērus, jo cilvēkam ar nelielu svaru nomest četrus kilogramus ir daudz, daudz grūtāk nekā simtkilogramīgam resnītim. Ko tad dara Laima Vaikule? „Dažreiz es pāris dienu badojos — dzeru tikai ūdeni, tēju un kafiju un vispār neko neēdu. Ja tas nepalīdz, „sēžos” uz savas deviņdienu diētas,” stāsta Laima.

Vaikule aizvadītā gada vasarā Jūrmalā, „Jaunā viļņa” laikā. Smaidīga un dzīvespriecīga.
Kāda tad ir šī diēta? Pirmajās trijās dienās jāēd tikai rīsi, turklāt bez sāls, sviesta, ja nu vienīgi ar sojas mērci un garšvielām. Nākamajās dienās jāēd tikai vistas gaļa un nekādā gadījumā ādiņa, bet pēdējās trijās dienās Laima uzturā lieto tikai un vienīgi ābolus. Un šīs diētas rezultāts — dienā mīnus viens kilograms!

Tajā pašā laikā dziedātāja atklāj, ka viņai ir visai neparasts ieradums — neņemot vērā tā brīža „svara kategoriju”, viņa vismaz vienu dienu nedēļā badojas. Tas neesot grūti, bet bada sajūtu kompensē vieglums nākamajā dienā, kā arī pavisam citas garšas izjūtas nākamā rīta brokastīs.

Laima Vaikule un Valērijs Ļeontjevs „Vernisāža” 1986. gadā

Juris Vaidakovs/ Foto: www.kp.ru/Мила СТРИЖ, no izdevniecības „Rīgas Viļņi arhīva”


Citi šobrīd lasa

12 ar veselību saistītas lietas, kas par sevi ir jāzina ikvienam cilvēkam
Speciālo uzdevumu bataljons savalda burku mētātāju, "sašņorē" suteneri un narkomānu, atbrīvo vēžus: kriminālā province
Izliekas par garīgi slimiem un šauj sev dibenos – atklājas jauni krievu okupantu triki aizbēgšanai no kara 1
Pievienot komentāru