Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Čenings Tatums visai pasaulei parāda intīmu sievas bildi
Aktieris Čenings Tatums sociālajos tīklos publiskojis pikantu bildīti ar sievu gultā. Šis pāris vienmēr intervijās uzsvēris, ka viņus vieno „ļoti laimīga un veselīga seksuālā dzīve”.

Čenings Tatums visai pasaulei parāda intīmu sievas bildi

Slavenības
2017. gada 15. janvārī 12:39 2017. gada 15. janvārī 12:39
 
Lai gan vairums laulāto pāru intimitāti uzskata par saudzējamu un svešām acīm nedemonstrējamu, aktieris Čenings Tatums (36) acīmredzot ir citos ieskatos, un neiebilst padalīties ar visu pasauli. Nesen viņš sociālajos tīklos publiskojis fotogrāfiju, kurā redzama viņa sieva gultā.

Aktieris Čenings Tatums svētdien sociālajos tīklos ievietojis melnbaltu fotogrāfiju ar savu kailo sievu Džennu Devanu-Tatumu (36). „Laiks snaudai = labākais laiks,” viņš parakstījis attēla komentārā.

Dženna tomēr spēja pamosties laikus, lai sapostos un vakarā apmeklētu „Zelta globusa” balvu ceremonijas „after-party” ballīti. Viņa izskatījās moža, kad devās pa sarkano paklāju stilīgajā melnajā vakartērpā. Vīrs Čenings bija palicis mājās un nedevās sievai līdzās uz šo pasākumu.

Dženna un Čenings agrāk sniegtās intervijās nekad nav slēpuši, ka bauda „ļoti laimīgu un veselīgu” seksuālo dzīvi.

Nesenā sarunā Dženna, kura kopā ar vīru audzina trīs gadus vecu meitu Everliju – atzinusi, ka viņiem ar Čeningu ir „pirmatnēja, pasaulīga, seksuāla enerģija” un pavisam noteikti neesot par ko sūdzēties tajā, kas attiecas uz gultas priekiem.

Dženna Devana dažas stundas pēc pikantā attēla uzņemšanas spoži mirdzēja „Zelta globusa” ceremonijas „after-party” ballītē.

„Es vienmēr esmu bijusi ļoti seksuāla būtne,” viņa izteikusies sarunā ar žurnāla „Cosmopolitan” amerikāņu izdevuma reportieri. „Mums pavisam noteikti ir ļoti laimīga un veselīga seksuālā dzīve.”

„Tas, ka esi dejotāja, vieno tevi ar tavu fizisko ķermeni. Tā ir no dabas dota primitīva, pasaulīga, seksuāla enerģija. Tā izjūtu savu ķermeni. Čenings ļoti lielā mērā ir tāds pats.”

Pāris iepazinās 2006. gadā, filmējoties lentē „Step Up”. Taču abu romantiskās attiecības aizsākās vēlāk. Kad Čenings pēc kādas ballītē pavadītas nakts, pamatīgi iereibis klauvēja pie Džennas durvīm.

„Tie bija divi savādi vakari,” atceras „Dzenna. „Mēs pat nebijām skūpstījušies. Un tad viņš devās ballēties kopā ar bariņu dejotāju. Viņa istabiņa bija tieši virs manējās. Viņš iedzēris nonāca lejā ar sombrero cepuri galvā un klauvēja pie durvīm. Viņš teica ‘Nevaru vien beigt domāt par tevi. Izdarīsim to, es gribu būt kopā ar tevi.’ Kopš šī brīža mēs esam kopā.”

Čenings ar meitu Everliju.

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press, Instagram

Citi šobrīd lasa

Viņa piedzima ar mērķi izārstēt vecāko brāli. Ārsti Indijā rada valstī pirmo ģenētiski pielāgoto māsu-glābēju
Šodien - Simjūda diena. Ko latviešu tradīcijās nozīmē veļu laiks
VIDEO: satrakojies kaķis uzbrūk sunim un viņa saimniekam. Vīrietis paliek pat bez biksēm
Pievienot komentāru

«Цена не смутила»: Ефремов доставил сокамерникам удовольствие

"Я не мог его видеть": муж Анны Седоковой рассказал о сыне от первого брака