Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

„Naša Russia” zvaigzne Svetlakovs uz skatuves dzer šņabi 1

Slavenības
2012. gada 6. decembrī 08:18 2012. gada 6. decembrī 08:18
 
Slavenais Krievijas šovmenis un aktieris Sergejs Svetlakovs kinoteātrī „Kino Citadele” rīdziniekus iepazīstināja ar savu jaunāko veikumu – kinokomēdiju „Džungļi”. Tas ir stāsts par attiecībām uz kādas salas, kur bez Svetlakova mitinās arī Krievijas skaistule Vera Brežņeva. Prezentācijā neiztika bez intriģējošiem jokiem un arī neliela incidenta.

Pēc filmas „Džungļi” pirmizrādes Sergejam Svetlakovam nācās iedzert kopā ar kādu rīdzinieku.

Pirms filmas Sergejs Svetlakovs, skanot skatītāju aplausiem, kāpa uz skatuves ar vārdiem: „Sveiki novadnieki!” Kā zināms, Svetlakovs saņēmis uzturēšanās atļauju Latvijā un uzcēlis māju Jūrmalā, kur patlaban arī dzīvo. Viņš teicās, ka plānojot Jūrmalā arī pavadīt vismaz trīs mēnešus un uz Krieviju doties tikai darba darīšanās. Kaimiņvalsts šovmenis skatītājus aicināja nevērtēt „Džungļus” kā mākslas darbu. „Tas ir izklaides kino. Gribu, lai jūs izklaidējaties!”

Skatītāji tā arī darīja. Visu seansa laiku ik pa laikam skanēja aplausi un nevaldāmi smiekli. Pēc filmas Svetlakovs atkal kāpa uz skatuves, lai atbildētu uz skatītāju jautājumiem. Tikko viņš bija uz skatuves, no pirmās rindas atskanēja jautājums: „Ar Brežņevu tev kaut kas bija?” Uz to Svetlakovs atbildēja: „Jau iepriekš jutu, ka pēc atgriešanās no salas pirmais, ko man nāksies uzklausīt, būs teksts, vai man ar viņu kaut kas bija. Tāpēc esmu pat izdomājis, savu atbildi.” Viņš lika atkārtot jautājumu, pēc kura iesaucās: „Es zvērēju neteikt!”

Tā kā filmā Svetlakovs un Brežņeva tēlo precētu pāri, kurš mēģina glābt savu laulību, kāda no skatītājām aicināja dot padomu, kā glābt attiecības. Šis jautājums Svetlakovu iedzina strupceļā: „Mjā, manā situācijā tik dot tādus padomus! Nu, ko... Filmā ir lieliska frāze: „Mīlestība ir cīņa vienam par otru, nevis vienam pret otru.” Ne vienmēr tā izdodas, bet uz to ir jātiecas. Esmu ļoti priecīgs, ka man beidzot ir uzradusies meitene, un es viņu ļoti mīlu.” Pēc mirkļa viņš gan jokojot piebilda: „Vispār lieki es ko tādu teicu pirms afterpārtijas, jo es taču te esmu ieradies viens.”

Acīmredzot šo Svetlakovs teica, domājot par Antoninu Čebotarjovu (30), ar kuru šovmenis iepazinās pirms dažiem mēnešiem „Džungļu” pirmizrādē Krasnodarā. Čebotarjova strādāja vietējā kinoteātru tīklā par reklāmas menedžeri. Pēc tikšanās ar Svetlakovu viņa pameta darbu un devās līdzi šovmenim. Nesen Antonina kopā ar aktieri un viņa gandrīz četrus gadus veco meitu Anastasiju Svetlakova īpašumā nodzīvoja teju vai mēnesi.

Svetlakova tikšanās ar skatītājiem un talanta cienītājiem neiztika bez apsardzes iejaukšanās. Tikšanās laikā uz skatuves uznāca kāds kolorīts rīdzinieks ar degvīna pudeli. „Tu ko, gribi Veras telefonu? Nē? Manu telefonu!?” jautāja Svetlakovs. Pēc īsas vārdu apmaiņas izrādījās, ka puisis grib sadzert ar Krievijas aktieri tubrālības. Sākumā Svetlakovs atteicās, bet puisis ietiepās un šovmenim nekas neatlika kā nobaudīt dziru. Arī pēc tā Svetlakova talanta cienītājs skatuvi nevēlējās pamest un bija darbs apsardzei.

Video: Sergejs Svetlakovs ziloņa mugurā prezentē savu jauno filmu „Džungļi”


Kasjauns.lv/ Foto: Dina Ikauniece, publicitātes foto, ekrānšāviņi no filmas „Džungļi”

Citi šobrīd lasa

Lūriņa jubilejas viesi tiek cauri ar mazu sodu. "Bet uz valdību ļaunu prātu neturu" 3
Bezīpašnieka māju Pārdaugavā pārvērš par graustu 4
Nagu sēnīti var uzveikt arī ar lokāli lietojamiem līdzekļiem
Pievienot komentāru

"Тебе понравилось?": Давид Манукян запечатлелся с сияющей от счастья Мариной Федункив

"Да будет рок": Майли Сайрус восхитила яркими нарядами в Нью-Йорке