Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Anmary pēc medusmēneša dzied azerbaidžāņu restorānā

Slavenības
2013. gada 4. jūlijā 16:57 2013. gada 4. jūlijā 16:57
 
Dziedātāja Anmary pēc atgriešanās no kāzu ceļojuma ar savu balsi priecēja Baltijas valstīs lielākā azerbaidžāņu virtuves restorāna atklāšanas viesus. Tikko precētās latvju dziedātājas uzstāšanos pasākuma viesi uzņēma ar sajūsmu.

Teju vai pa taisno no medusmēneša dziedātāja Anmary devās dziedāt azerbaidžāņu restorāna atklāšanā.

Pagājušā gada Latvijas pārstāve Eirovīzijā, kas pirms dažām nedēļām laulājās ar Eirovīzijas pasākumos noskatīto pasākumu producentu Aigaru Dinsbergu, ar ovācijām tika uzņemta restorāna „Baku” atklāšanas svinībās. Anmary, īstajā vārdā Lindu Dinsbergu, ar Azerbaidžānu, proti, piedalīšanās šajā valstī notiekošajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, saista līdzšinējie lielākie panākumu muzikālajā jomā. Arī pēc konkursa viņa vairākkārt uzstājusies Azerbaidžānā, un pat saderināšanos nosvinēja šajā valstī. Tamdēļ tikai loģisks bija restorāna saimnieku lēmums atklāšanas pasākumā kā mūziķi uzaicināt Anmary.

 Dziedātāja, kas nule kā atgriezusies no kāzu ceļojuma Spānijas dienvidos, pasākumā gan nodziedāja vairākas dziesmas azerbaidžāņu valodā, gan teicu uzrunu krievu valodā, gan arī izlozēja restorāna dāvanu karti, uzdodot jautājumu, cik reizes viņa bijusi Azerbaidžānā. Pie dāvanu kartes tika pasākuma apmeklētājs, kurš uzminēja, nosaucot skaitli pieci.

Restorāna saimnieki, rīkojot atklāšanu bija parūpējušies par kārtīgu cienastu viesiem – mielastā bija šašliks un uzkodas, gan tradicionālie salāti un pat mīklā iecepts plovs. Restorāna atklājēju rindās bija gan bijušais premjers Valdis Birkavs ar dzīvesbiedri, gan uzņēmējs Bislans Abdulmuslimovs, miljonārs Atis Sausnītis, „Lattelecom” padomes priekšsēdētājs Gatis Kokins, būvnieks un nu jau arī restorānu biznesā strādājošais Valdis Kalnozols, uzņēmēja Tatjana Kargina un citi sabiedrībā zināmi ļaudis.

Anmary izpilda azerbaidžāņu tautas dziesmu „Sari Gelin”

Kasjauns.lv/ Foto: Dina Ikauniece

Citi šobrīd lasa

Pie mums iznīcina, bet citās zemēs augstā vērtē: kas ir šis tik ārkārtīgi vērtīgais augs/nezāle?
Jana Duļevska: “Es dēliem mācu cilvēcību”
"Netīrais ducis": kuri dārzeņi un augļi ir visvairāk piesārņoti ar ķīmiju?
Pievienot komentāru