Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Zaiga Gaile un partneri iesnieguši sūdzību par JRT rekonstrukcijas konkursu 1

Bizness un ekonomika
2013. gada 14. decembrī 10:04 2013. gada 14. decembrī 10:04
Pilnsabiedrība "Zaigas Gailes birojs un partneri" iesniegusi Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB) sūdzību par VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) rīkoto Jaunā Rīgas teātra (JRT) ēku kompleksa rekonstrukcijas metu konkursu, liecina informācija IUB mājaslapā.

Sūdzības izskatīšanas termiņš ir 2014.gada 10.janvāris.

Zaigas Gailes biroja vadītāja Zaiga Gaile biznesa portālam "Nozare.lv" sacīja, ka sūdzība IUB iesniegta par to, ka patlaban VNĪ rīkotajā sarunu procedūrā ar trīs metu konkursa uzvarētājiem kā vienīgais kritērijs ir noteikta zemākā cena.

"Iepriekš sarunu procedūras nolikumā bija arī citi nepieņemami punkti, piemēram, ka projekts jāizstrādā un jāsaskaņo deviņu mēnešu laikā, tomēr šo termiņu izdevās pagarināt līdz 12 mēnešiem. Tomēr uzskatām, ka zemākā cena nevar būt vienīgais kritērijs, īpaši Zolitūdes traģēdijas kontekstā. Neviens taču nestrādā par velti, īpaši, ja pieaicinām ārzemju partnerus," skaidroja Gaile.

VNĪ sarunu procedūra notiek ar trīs metu konkursa uzvarētājiem personu apvienību "MADE arhitekti un GAISSmets", pilnsabiedrību "Zaigas Gailes birojs un partneri" un SIA "Jaunromāns un Ābele, arhitekti".

Jau ziņots, ka šī gada augustā noslēdzies VNĪ organizētais arhitektūras metu konkurss "Jaunā Rīgas teātra (JRT) ēku kompleksa rekonstrukcija", kur pirmā vieta netika piešķirta, bet otrajā vietā ierindojusies personu apvienība "MADE arhitekti un GAISSmets", aģentūru LETA informēja VNĪ.

Izvērtējot iesniegtos darbus, pirmo vietu nepiešķīra, bet tika piešķirtas godalgas otrajai vietai un divām trešajām vietām.

Otro vietu un 3000 latu saņem "MADE arhitekti un GAISSmets". "MADE" autori ir Linda Krūmiņa, Miķelis Putrāms, Liena Amoliņa, bet "GAISS" autori - Arnita Melzoba, Kārlis Melzobs.

Trešo vietu un 2000 latu saņem pilnsabiedrības "Zaigas Gailes birojs un partneri" mets, kura autori ir Zaiga Gaile, Dāvis Gasuls, Māris Alsiņš, Ingmārs Atavs, un SIA "Jaunromāns un Ābele, arhitekti" mets, kura autori ir Mārtiņš Jaunromāns un Māra Ābele.

Metu konkursa mērķis ir nodrošināt JRT ar tam piemērotām telpām, rekonstruējot teātra ēku kompleksu atbilstoši mūsdienu prasībām, tajā pašā laikā maksimāli respektējot ēku vēsturisko atmosfēru, iegūt pilsētbūvnieciski, arhitektoniski un funkcionāli augstvērtīgu projekta priekšlikumu ēku kompleksa rekonstrukcijas iecerei, iegūt iespējami labāko risinājumu, nodrošinot racionālu līdzekļu izmantošanu.

LETA

Citi šobrīd lasa

Komandējumā seksa laikā vīrietim neiztur sirds, un Francijas tiesa to atzīst par negadījumu darbā 3
Zigmars Liepiņš pirms Operas pamešanas: "Ir ļoti svarīgi apkopēju vērtēt tikpat augstu, cik primadonnu" 6
"Varbūt vajadzēja nākt ar aploksnīti?!" - sašutumu raisa slimnīcas mediķu attieksme pret nu jau mirušu pacientu
Pievienot komentāru

Инсайдер объяснил, почему герцогини Меган и Кэтрин не станут лучшими подругами

Наташа Королева показала Игоря Николаева без штанов и других звезд в ярком прошлом