Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Publicitātes foto

FOTO: globālās alkoholisko dzērienu ražošanas un izplatīšanas firmas jaunais birojs “Z-Towers” augstceltnē

Bizness un ekonomika
9. jūnijā 12:29 2021. gada 9. jūnijā 12:29
  Jauns.lv
Globālās alkoholisko dzērienu ražošanas un izplatīšanas kompānijas “Amber Beverage Group” (ABG) darbinieki pārcēlušies uz jaunām biroja telpām vienā no augstākajiem ēku kompleksiem Baltijā – “Z-Towers”. Kompānijas jaunais birojs atrodas Rīgā, Raņķa dambī 30-120, 5. stāvā, no kura paveras lielisks skats uz Vecrīgu, Rīgas ostu un Āgenskalnu, informē uzņēmumā.

“Veidojot jauno biroju, mums bija svarīgi iesaistīt kompānijas darbiniekus biroja koncepta izstrādē, par galvenajām prioritātēm izvirzot ergonomisku, ērtu un estētisku darba vidi, kā arī piemērotu apgaismojumu, akustiku un ventilāciju,” stāsta Amber Beverage Group izpilddirektore Jekaterina Stuģe.

“Saskaņā ar noteiktajām prasībām, jaunajā birojā darbu jau uzsākuši vairāku departamentu darbinieki. Atgriezties darbā klātienē ir ļoti pacilājoši, lai gan vēl joprojām ievērojam īpašu piesardzību koplietošanas telpās. Ticam, ka darbs jaunajā vidē būs īpaši motivējošs un nesīs mums jaunus panākumus ilgtermiņā,” komentē Jekaterina Stuģe.

“Amber Beverage Group” biroja interjeru izstrādāja uzņēmums “Distudija”, kas darbinieku balsojumā tika izvēlēts par uzvarētāju ar veiksmīgāko biroja risinājumu. Birojā ir izveidots augstākās klases (high-end) interjers, kas raksturo ABG kā progresīvu, uz attīstību orientētu un dinamisku kompāniju, kas godā tradīcijas un rūpējas par apkārtējo vidi.

Biroja dizaina koncepta radītāji ir iedvesmojušies no Ziemeļu reģiona dabas; biroja krāsu paletē ir ietverti tādi elementi kā Islandes ķērpis, ozola miza un lapu vainags, Baltijas dārgakmens – dzintara – motīvi.

Raksturīgi kompānijas darbības jomai, biroja foajē zonu ir iespējams pielāgot arī bāra vajadzībām saviesīgu pasākumu laikā. Papildus ērtām un pārdomātām darba vietām, ir pieejamas arī individuālas atpūtas zonas, kur akustiskajos krēslos iespējams norobežoties kādai telefona sarunai, radošam e-pastam vai jaunai idejai. Birojā ir trīs sanāksmju telpas lielākām un mazākām komandām, kā arī vairākas atvērtā tipa darba vietas (open-office).

“Esam gandarīti sveikt ABG komandu jaunajās mājās. Mūsuprāt, šis ir viens no veiksmīgākajiem mūsu nomnieku veidotajiem birojiem, apvienojot elegantu dizainu ar praktisku lietojamību,” stāsta Andžejs Neguliners, “Towers Construction Management” komercdirektors. “Mēs kā ēkas pārvaldītāji esam apņēmušies nodrošināt izcilu augstākās klases servisu, vienkāršu biroja uzturēšanu un drošu un draudzīgu vietu, kur strādāt,” noslēdz Andžejs Neguliners.

Daudzfunkcionālais nekustamā īpašuma projekts "Z-Towers" ar 90 000 m2 telpām birojiem, dzīvokļiem un tirdzniecībai ir augstākais projekts Rīgā ar pārsteidzošu panorāmas skatu katrā no 30 stāviem. Stratēģiskā atrašanās vieta - tieši iepretim Vecrīgai - ļauj tam būt mājvietai vadošajiem dažādu nozaru starptautiska un vietēja mēroga uzņēmumiem. Gan biroju, gan dzīvojamo telpu iemītniekiem tiek nodrošināta mūsdienīga vide un moderna infrastruktūra, kas atbilst visām vajadzībām, ieskaitot konferenču centru un norises vietu saviesīgiem pasākumiem.

“Amber Beverage Group” ir strauji augoša alkoholisko dzērienu kompānija, kuras produkti ir atrodami vairākos miljonos mājsaimniecību visā pasaulē. Tās atpazīstamākie uzņēmumi Latvijā ir “Latvijas balzams”, “Latvijas balzams veikali” un vadošais alkoholisko dzērienu izplatītājs ”Amber Distribution Latvia”. 

ABG ir vadošais dzērienu ražotājs, izplatītājs, loģistikas piegādātājs un mazumtirgotājs ar vairāk nekā 600 zīmoliem, sākot no augstākās klases degvīna un dzirkstošajiem vīniem līdz Meksikas tekilām. Uzņēmums ir izaudzis no sākotnējā ražošanas biznesa, kas dibināts 1900. gadā, un kļuvis par globālu alkoholisko dzērienu nozares spēlētāju, kas apvieno 2000 darbiniekus gandrīz 20 uzņēmumos.

Citi šobrīd lasa

Krievijā atrasts ASV studentes līķis; sieviete iepriekš darbojusies kā snaipere 11
"Sargi sevi pats, tad..." - Astrologs Kristaps Baņķis brīdina par riskanti provocējošu Jāņu nedēļu
"Visa dzīve paskrēja gar acīm" - Limbažu pusē sieviete mežā sastop lāci 5
Pievienot komentāru

Годы не спрячешь... Как звезды выглядели в начале своей карьеры и сейчас?