Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Lidsabiedrības "airBaltic" lidmašīna starptautiskajā lidostā "Rīga". (Foto: LETA)

"airBaltic" atsāks lidojumus uz vēl vairākām Eiropas pilsētām 1

Bizness un ekonomika
21. maijā 19:50 2020. gada 21. maijā 19:50
  Jauns.lv / LETA
Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" ar Satiksmes ministrijas speciālo atļauju atsāks tiešos lidojumus no Rīgas arī uz Amsterdamu, Hamburgu, Vīni un Diseldorfu, informē satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP).

Papildus jau iepriekš izziņotajiem, lidojumi uz Amsterdamu būs iespējami no 25.maija, bet uz Hamburgu no 1.jūnija. Savukārt uz Vīni saskaņā ar atļauju "airBaltic" varēs lidot no 8.jūnija, savukārt uz Diseldorfu - no 9.jūnija.

No pirmdienas, 25.maija, "airBaltic" atsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Helsinkiem un Minheni, bet no 1.jūnija uz Berlīni.

Tāpat "airBaltic" ar Satiksmes ministrijas atļauju no pirmdienas, 18.maija, līdz 9.jūnijam katru dienu veic tiešos lidojumus turp un atpakaļ arī uz Frankfurti un Oslo. Aviokompānija veic lidojumus uz Tallinu un Viļņu.

"airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss norādīja, ka lidsabiedrība "atgriežas ar noteiktu mērķi saglabāt pozīcijas reģionā".

"Ņemot vērā mūsu fokusu uz vienotu "Airbus A220-300" floti, mēs esam labā pozīcijā, atsākot lidojumus," atkārtoti pauda Gauss. Viņš arī atgādināja, ka lidojumos visi pasažieri ir nodrošināti ar sejas masku un dezinfekcijas salvetēm.

Lidsabiedrībā uzsvēra, ka pasažieriem pirms ceļojuma ir jāpārbauda ceļojuma noteikumus un lidostu ierobežojumus oficiālajās vietnēs vai vietējās vēstniecībās.

Noteikumi strauji mainās un atšķiras dažādās valstīs, tāpēc "airBaltic" aicina pasažieriem pārliecinieties, ka viņi ir iepazinušies ar jaunāko informāciju.

Jau vēstīts, ka "airBaltic" ar Satiksmes ministrijas atļauju no pirmdienas, 18.maija, līdz 9.jūnijam katru dienu veic tiešos lidojumus turp un atpakaļ arī uz 

"airBaltic" auditētais apgrozījums pagājušajā gadā bija 503,281 miljons eiro, kas ir par 23,1% vairāk nekā 2018.gadā, taču kompānija cieta zaudējumus 7,729 miljonu eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš. Aviokompānija prognozē, ka šogad tās apgrozījums būs mazāks nekā 200 miljoni eiro.

Latvijas valstij pieder 80,05% "airBaltic" akciju, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam "Aircraft Leasing 1" - gandrīz 20% akciju.

Citi šobrīd lasa

Kurā zodiaka zīmē dzimušās ir vislabākās sievas 5
VIDEO: tīņi liek nobālēt rūdītiem narkodīleriem 5
"Beidzot visu dienu varu pabūt mājās," - hokejists Kaspars Daugaviņš savā paradīzē bauda ģimenisko idilli
Pievienot komentāru

Муж звезды «Москва слезам не верит» умер от коронавируса, сама актриса также больна

Вся в кровоподтеках: фото и видео Агаты Муцениеце шокировали поклонников