Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
“Maxima Latvija” valdes priekšsēdētājs Andris Vilcmeiers.

“Maxima” tiek piešķirts starptautisks apbalvojums par kvalitāti un cenu 2

Bizness un ekonomika
10. februārī 05:04 2020. gada 10. februārī 05:04
  Jauns.lv
“Maxima Latvija” piešķirts Latvijā pirmais Starptautiskās sertifikācijas asociācijas ICERTIAS augstākā līmeņa globālais apbalvojums mazumtirdzniecībā “Best Buy Award” jeb “Kvalitāte par labāko cenu”, apliecinot veikalu tīklā pieejamo produktu augsto kvalitāti par pieejamu cenu.

Šveicē bāzētās Starptautiskās Sertifikācijas asociācijas ICERTIAS (International Certification Association) apbalvojums kategorijā “Best Buy Award” (“Kvalitāte par labāko cenu”) tiek pasniegts kā apliecinājums uzņēmumam, ka klienti ir atzinīgi novērtējuši iespēju iegādāties augstākās kvalitātes produktus par vislabāko cenu. ICERTIAS uzņēmumam “Maxima Latvija” ir piešķīrusi šo apbalvojumu par millenials sniegto vērtējumu. Balva atspoguļo viņu pozitīvo viedokli, interesi un pieredzi par konkrētiem produktiem un uzņēmumu kopumā. “Best Buy” apbalvojums par izcilu cenas un kvalitātes attiecību piešķirts arī atsevišķām  produktu kategorijām – piens, vīns, augļi un dārzeņi. 

“Maxima Latvija” piešķirts Latvijā pirmais Starptautiskās sertifikācijas asociācijas ICERTIAS augstākā līmeņa globālais apbalvojums mazumtirdzniecībā “Best Buy Award” jeb “Kvalitāte par labāko cenu”.

Uzņēmumi tiek vērtēti, izmantojot Deep Mind Awareness (DEEPMA) izpētes metodi, kas veidota sadarbībā ar “GFK” un “PricewaterhouseCoopers” un tās laikā ar anketēšanas palīdzību tiek apkopots cilvēku viedoklis par pieredzi un apmierinātību ar saņemto produktu un tā cenas un kvalitātes attiecību mazumtirdzniecībā. “Best Buy Award” aptauja Latvijā notika 2019. gada novembrī un tajā piedalījās 1200 Latvijas iedzīvotāju.

“Šis augstais starptautiskais novērtējums ir apliecinājums tam, ka mūsu klienti un īpaši prasīga jaunā paaudze ir novērtējuši ne tikai plašo, daudzveidīgo un kvalitatīvo produktu klāstu “Maxima” veikalos, bet arī izdevīgās cenas. Kopš 2018. gada mēs esam mērķtiecīgi strādājuši, lai nodrošinātu iespēju visiem Latvijas iedzīvotājiem iegādāties ikdienā un svētku dienās nepieciešamos vietējo ražotāju un pasaules labāko zīmolu produktus par pieejamām cenām. Papildu ikdienas akcijām, esam ilgtermiņā samazinājuši cenas gan ikdienā nepieciešamām precēm – piena produktiem, gaļas produktiem, maizes un miltu izstrādājumiem, tējai, kafijai, mājsaimniecības precēm, gan tādiem izlases produktiem kā ekskluzīviem sieriem, desertiem, riekstiem, plašam vīnu, alus un citu dzērienu sortimentam,” saka “Maxima Latvija” valdes priekšsēdētājs Andris Vilcmeiers. 

“Mēs esam lepni, ka “Maxima” kļuvusi par ICERTIAS “Best Buy Award” jeb “Kvalitāte par labāko cenu” ģimenes locekli. Uzņēmums “Maxima Latvija” kā iedvesmojošs paraugs pastāvīgi iegulda laiku un pūliņus, lai Latvijas iedzīvotājiem nodrošinātu kvalitāti par labāko cenu,” norāda ICERTIAS vadītājs Roberts Slaveckis.

ICERTIAS darbojas kopš 2011. gada un īsteno trīs sertifikācijas programmas “Best Buy Award” (”Kvalitāte par labāko cenu”), “QUDAL – QUality meDAL” (“Kvalitātes apbalvojums”) un “Customers’ Friend” (“Klientiem draudzīgs uzņēmums”). ICERTIAS sertifikātus progogrammā “Best Buy Award” ir saņēmuši virkne uzņēmumu visā pasaulē, to skaitā “Nestle”, “Vodafone”, “Milka”, “Danone”, “Arial”, “Hyundai”, “Orkla”, “Keune” un citi. ICERTIAS veiktos tirgus pētījumu rezultātus regulāri citē pasaules vadošie mediji: “Bloomberg”, “CBS”, “NBC”, “Fox”, “The Wall Street Journal”, “Yahoo News” u.c.

Citi šobrīd lasa

“Dzīve ar musulmani nav šausmu stāsts,” Linda no Latvijas stāsta par laulību ar islāmticīgo
Ģirts Ķesteris apraudājies, paņemot rokās mazmeitu: "Vīrieši jau ir sentimentāli, bet neizrāda"
Skandalozo bestselleru autore Karīna Račko kāzu jubileju nosvin pilī
Skatīt visus komentārus

Стало известно, почему герцогиня Меган развелась с первым мужем после 2 лет брака

Бегают голыми, стреляют, не платят: арендатор превратил особняк в Юрмале в помойку 1