Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Putinam esot uzbrukuši "Kaukāza reģiona pārstāvji". (Foto: EPA/Scanpix)

Putins izdzīvojis atentātā, paziņo izlūkdienesta vadītājs 11

Pasaulē
23. maijā 16:27 2022. gada 23. maijā 16:27
  Jauns.lv
Ar skaļu paziņojumu klajā nācis Ukrainas aizsardzības ministrijas Galvenās izlūkošanas pārvaldes vadītājs Kirilo Budanovs. Viņš apgalvo, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins pirms diviem mēnešiem ir pārcietis atentātu.

Budanova teikto publicējis Ukrainas laikraksts “Ukrainska Pravda”, skaidrojot, ka mēģinājums nonāvēt Krievijas ilggadējo vadoni pavisam noteikti ir saistāms ar viņa uzsākto karu Ukrainā.

Tas, kā zināms, dārgi izmaksājis ne vien ukraiņiem, kuri cieš no okupantu armijas nežēlībām, bet arī pašai Krievijai, kuras ekonomiku karš ir pamatīgi sadragājis, solot vēl grūtākas dienas nākotnē.

Uzbrukuši Kaukāza reģiona pārstāvji

Ukrainas laikraksts, atsaucoties uz Budanovu, raksta, ka pārstāvji no Kaukāza reģiona, kurā ietilpst Armēnija, Azerbaidžāna, Gruzija un Krievijas dienvidu daļa, mēģinājuši nogalināt Putinu.

"Bija mēģinājums nogalināt Putinu. Viņam pat uzbrukuši, kā mēdz teikt, Kaukāza pārstāvji, ne tik sen," - teicis Ukrainas drošībnieku pārstāvis.

“Šī nav publiska informācija. Tas bija absolūti neveiksmīgs mēģinājums, bet tas tiešām notika. Tas bija apmēram pirms diviem mēnešiem. Es atkārtoju, ka šis mēģinājums bija neveiksmīgs. Par šo pasākumu nebija publicitātes, bet tas notika,” ukraiņu laikrakstā citēts Budanovs.

Saistītās ziņas

Vācu mediji atklāj jaunas detaļas par Putina meitas romānu ar Zelenski 5
Rietumu avoti atklājuši, kādā mērā Putins iesaistīts karā Ukrainā 4
Putina iespējamā mīļākā Alīna Kabajeva raudājusi par eksistenci pusbadā 1

Runas par to, ka Putins baidoties no atentāta mēģinājuma pret viņu kopš viņa lēmuma iebrukt Ukrainā, klīst jau labu laiku.

Putins jau iepriekš ir vairākkārt apgalvojis, ka paglābies no neskaitāmiem mēģinājumiem viņu nonāvēt.

Savulaik pretrunīgi vērtētā ASV žurnālista Olivera Stouna filmā par Vladimiru Putinu, Krievijas ilggadējais vadonis apgalvoja, ka pārcietis piecus atentātus, un, ka vienīgais iemesls, kādēļ viņš vēl ir dzīvs – ir viņa tendence pašam rūpēties un organizēt savus apsardzes spēkus.

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupanti stipri apšauda Slovjansku 22
VIDEO: “Stāvu, domāju – varbūt rīkli pārgriezt?” okupants pamatīgi sasmīdina sievu ar stāstu par ukraiņa nogalināšanu
Modes dizainere Vera Vanga 73 gadu vecumā izskatās kā trīsdesmitgadniece 2
Skatīt visus komentārus