Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ekrānuzņēmums no Twitter.com

Mirstošas 93 gadus vecas britu sievietes pēdējā vēlēšanās izsauc izbrīnu sociālajos tīklos 28

Pasaulē
26. jūnijā 10:42 2019. gada 26. jūnijā 10:42
Jauns.lv
Mančestras policija arestējusi 93 gadus veco Džosiju Bairdsu, jo tā bijusi mirstošās sievietes pēdējā vēlēšanās, vēsta “The Guardian”.

Sieviete nebija izdarījusi noziegumu, turklāt, visas savas garās dzīves laikā ne reizi nebija pastrādājusi ko nelegālu. Taču viņas pēdējā vēlēšanas, vēl dzīvai esot, bijusi nonākšana cietumā. 

Notikušo sociālajā vietnē “Twitter” publicējis Džosijas mazdēls. Ieraksts guvis lielu atzinību un vairāki simti cilvēku ar to dalījušies. “Liels paldies Mančestras policijai par manas vecmāmiņas arestēšanu. Viņai ir 93 gadi un veselība nav tā labākā, tāpēc viņas lielākā vēlme pirms nāves bija tikt arestētai pirms ir par vēlu. Vecmāmiņai ir zelta sirds un viņa tiešām izbaudīja šodienu! Paldies par viņas vēlmju piepildīšanu” - teikts “Twitter” ierakstā. 

Džosija vien vēlējusies gūt pieredzi, kādu nekad iepriekš nebija izbaudījusi, proti, kā ir būt tajā pusē (aiz restēm). Mazdēls apstiprināja, ka vecmāmiņa arestēšanas brīdī jutusies ļoti laimīga un izbaudījusi procesu. 

Mančestras policija apstiprinājusi notikušo, piebilstot, ka izpildījusi sievietes pēdējo vēlēšanos, uz veselu dienu viņu ievietojot restotā kamerā. Policijas pārstāvis gan piebildis, ka notikušais nekādā mērā nav ietekmējis policijas darbību un darbinieki turpinājuši pildīt savus ikdienas pienākumus. 

Šis gan nav pirmais šāda veida lūgums. Martā 104 gadus veca, mirstoša sieviete izteikusi identisku vēlēšanos. Toreiz kundze presei atklājusi, ka jutusies pagodināta, process bijis interesants un jo īpaši kundzei patikusi roku dzelžu uzlikšana.

Citi šobrīd lasa

Latvijā cilvēki "skrien tik ilgi, kamēr krīt" - jeb Kā atpazīt un novērst izdegšanas sindromu 28
Kāds cēsnieks ar sevišķi atraktīvu sludinājumu par 600 eiro cenšas notirgot savu veco "Volkswagenu" 19
Vietējie Mārupē satriekti par advokāta Bērziņa cinisko slepkavību: "Ļoti, ļoti žēl - viņš bija vēl jauns"
Skatīt visus komentārus

Галкин заговорил по-латышски на закрытии фестиваля Laima Rendezvous Jurmala 2019

Герцогиня Меган выполнит последнюю волю королевы после ее смерти 1