Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Čančals Lahiri pirms liktenīgā burvju trika. (Foto: REUTERS/SCANPIX)

Pēc pārgalvīga trika veikšanas Indijas upē noslīcis burvju mākslinieks; viņa pēdējie vārdi bijuši zīmīgi 22

Ārzemēs
18. jūnijā 10:46 2019. gada 18. jūnijā 10:46
Jauns.lv
Gangas upes krastos pēc vairāk nekā diennakti ilgiem meklējumiem izskalotas Indijas burvju mākslinieka Čančala Lahiri (40) mirstīgās atliekas. Vīrietis ģimenes, draugu un fanu priekšā svētdien veica pārgalvīgu triku, pēc kura pazuda bezvēsts. Tuvinieki līdz pēdējam brīdim cerēja, ka pazušana ir tikai daļa no viņa priekšnesuma, ziņo "The Independent".

Lahiri centās veikt izglābšanās triku - viņš, sasiets ar virvēm un ķēdēm, tika ielaists Gangas upes dzelmē.

Skatītāji ar satraukumu gaidījuši Lahiri izpeldēšanu virs ūdens, bet tā arī to nesagaidīja. Domādami, ka tā ir daļa no priekšnesuma, viņi sākotnēji, vismaz 15 minūtes, trauksmi nav cēluši. Tomēr, kad pagājis jau pārāk ilgs laiks, uzsākta pazudušā vīrieša meklēšana.

Pirms bīstamā trika izpildīšanas Lahiri apgalvojis, ka jau pirms 21 gada tajā pašā vietā jau veicis līdzīgu triku, un viņam tas izdevies bez aizķeršanās: "Es biju ieslēgts stikla kastē, sasiets ar ķēdēm. Mani no tilta ielaida ūdenī un es tiku ārā 29 sekunžu laikā."

Čančals Lahiri pirms liktenīgā burvju trika. (Foto: AFP/Scanpix)

Lahiri pirms iegremdēšanas ūdenī svētdien atzinis, ka šoreiz izlauzties no ķēdēm būs grūtāk. Burvju mākslinieks ar šo triku centies atjaunot sabiedrības interesi šajā izklaidējošajā nodarbē.

Diemžēl pirmdienas vēlā vakarā Gangas krastā, atpuveni 1 kilometru no vietas, kur iegremdēts ūdenī, atrasts Lahiri līķis. Zināms, ka viņa pēdējie vārdi bijuši ļoti zīmīgi: "Ja es to spēšu, tas būs maģiski, bet, ja nē, tas būs traģiski."

2013.gadā Lahiri saniknojis publiku, kad tā pieķērusi viņu krāpjoties. Vīrietis ielaists ūdenī stikla kastē, un klātesošie skaidri redzējuši, ka kastei ir durvis, caur kurām Lahiri vienkārši ticis ārā. Toreiz sadusmotais pūlis meties virsū burvju māksliniekam, viņu fiziski ietekmējot.

Par šāda veida burvju triku aizsācēju tiek uzskatīts slavenais ungāru izcelsmes amerikāņu burvju mākslinieks Harijs Hudini (1874-1926). Viņš bija slavens tieši ar šāda veida izlaušanās trikiem - satīts ar virvēm un ķēdēm, viņš spēja izkļūt no vissarežģītākajām situācijām.

Saistītās ziņas

Kameras priekšā ar rokudzelžiem pieķēdēts pie koka, Krievijas mežos atrasts 2 gadus pazuduša vīrieša skelets 15
Monētas “izgaist” acu priekšā: Jauns.lv redakcijā viesojas pasaulslavena Brodvejas šova burvju mākslinieks 7
Maģisks VIDEO: futbolists pazūd trenera jakā 1

Citi šobrīd lasa

Džesika Simpsone atkal liek par sevi runāt - pusgada laikā zaudējusi 45 kilogramus svara
Latvijas armija iztērējusi 2 miljonus Karostas virsnieku pils restaurācijai, taču lietojama tā nav 10
"Bez tabu" vadītāja Evelīna Strazdiņa ir piektā bērna gaidībās
Tēmas: Indija
Skatīt visus komentārus

«Золотые пропорции»: Модель Беллу Хадид признали самой красивой женщиной в мире

«Хюррем вернулась»: в сети обсуждают преображение звезды «Великолепного века» 1