Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Aleksandrs Radulovs

Korpisalo atvaira 34 metienus; "Blue Jackets" "bullīšos" zaudē "Stars"

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Kolumbusas "Blue Jackets", kuras rezervē palika Elvis Merzļikins, svētdien piedzīvoja neveiksmi pēcspēles soda metienu sērijā.

15. martā

Merzļikins "Blue Jackets" zaudējumā nomaina 5 vārtus ielaidušo Korpisalo un paliek nepārspēts

3. februārī

Vācietis Draizaitls rezultatīvi piespēlē sešos "Oilers" vārtu guvumos

1. februārī

2020. gada 11. septembrī

Kivirantas "hat-trick" ieved "Stars" Rietumu konferences finālā, kurā jātiekas ar "Golden Knights"

2020. gada 5. septembrī

2020. gada 25. augustā

"Stars" rezultatīvā mačā uzvar "Avalanche" un sērijā izvirzās vadībā 1-0

Aleksandrs Radulovs guva divus vārtus Stenlija kausa izcīņas otrās kārtas pirmajā mačā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Dalasas "Stars" panākumā sestdien pār Kolorādo "Avalanche" ar 5:3.

2019. gada 5. jūlijā

"Blues" vētrainā trešajā periodā nodrošina uzvaru un atgūst vadību sērijā pret "Stars"

2019. gada 30. aprīlī

Rezultatīvais Radulovs palīdz Dalasas "Stars" pēc 2 gadu pārtraukuma iekļūt Stenlija kausa izcīņā