foto: Shutterstock
Apkopojums par šobrīd lielākajiem ceļu satiksmes ierobežojumiem
Sabiedrība
2024. gada 10. maijs, 09:18

Apkopojums par šobrīd lielākajiem ceļu satiksmes ierobežojumiem

Ziņu nodaļa

Jauns.lv / LETA

Ar satiksmes ierobežojumiem pašlaik jārēķinās 43 valsts ceļu remontdarbu posmos, aģentūru LETA informēja "Latvijas valsts ceļi".

Ventspils - Kolka; Cēsis - Rīdzene

Lielākie ierobežojumi ir uz reģionālā ceļa Ventspils - Kolka, kur pie Ventspils ir septiņi pagaidu luksofori un posma izbraukšanai vajadzīga gandrīz stunda. Pieci pagaidu luksofori un ap 45 minūtēm ceļā jāparedz, lai šķērsotu Vidzemes šosejas posmu no pagrieziena uz Cēsīm līdz Rīdzenei, kā arī braucot no Kangariem līdz Tīnūžiem, kur ir pieci reversās kustības posmi un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir aptuveni 40 minūtes.

Kocēni - Limbaži - Tūja; Augšlīgatne - Skrīveri

Autoceļa Kocēni - Limbaži - Tūja posmā no Umurgas līdz Iesalkājai trijos posmos satiksmi pa vienu joslu organizē ar priekšrocības ceļazīmēm. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 45 minūtes. Autoceļa Augšlīgatne - Skrīveri posmā no Nītaures līdz Zaubei ir divi luksoforu posmi, paredzamais remontposma šķērsošanas laiks - pusstunda.

Ventspils - Dundaga; Kandava - Saldus

Uz ceļa Ventspils- Dundaga ir četri luksoforu posmi, bet paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 35 minūtes. Uz autoceļa Kandava- Saldus no Zemītes līdz Kapukrogam piecos posmos satiksmi regulē ar luksoforu un ieviests lokālas apbraucamais ceļš. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 30-35 minūtes.

Skrunda - Aizpute; Ilūkste - Bebrene

Ceļa Skrunda - Aizpute posmā Valtaiķu virzienā aiz Kazdangas ir trīs luksoforu posmi, bet paredzamais remontposma šķērsošanas laiks - pusstunda. Autoceļa Ilūkste - Bebrene posmā no Mazslatiem līdz Zasai ir trīs luksoforu posmi, un šķērsošanai jāplāno 25 minūtes.

Tukums - Kuldīga; Smiltene - Valka

Satiksmei ir slēgts tilts pār Vēdzeles upi uz reģionālā autoceļa Tukums - Kuldīga. Slēgto posmu var apbraukt pa autoceļiem Aizstrauši- Starpiņas un Kandava- Saldus, kam jāplāno 20 minūtes ceļā. Autoceļa Smiltene - Valka posmā pie Smiltenes trijos posmos satiksmi regulē ar luksoforu, un arī jāieplāno papildu 20 minūtes ceļā.