Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Jānis Dāvis (1956-2015).

Savā garāžā atrasts miris miljonārs Jānis Dāvis 236

112
2015. gada 24. aprīlī 08:15 2015. gada 24. aprīlī 08:15
 
Ceturtdien, 23. aprīlī savas mājas garāžā Jūrmalā atrasts miris uzņēmējs, kādreizējais "Admirāļu kluba" īpašnieks, miljonārs Jānis Dāvis. Policijai nav aizdomu, ka viņš miris vardarbīgā nāvē.

Notikušais Dāvja paziņas un līdzgaitniekiem ir liels pārsteigums. Viņi atzīst, ka pēdējā laikā Dāvis vedis ļoti savrupu dzīvi, jo vai nu dzīvojis pa ārzemēm, vai mitinājies mājās un ārā devies ļoti reti.

Dāvis dzimis 1956.gada 26. martā Gaujienā, audzis daudzbērnu ģimenē kā jaunākais no brāļiem.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes preses pārstāvis Dairis Anučins Kasjauns.lv pastāstīja, ka policija 1956. gadā dzimušā vīrieša līķi savas mājas garāžā Jūrmalā uzgāja 23. aprīlī pusdeviņos no rīta. Policijai nav aizdomas, ka viņš varētu būt gājis bojā vardarbīgā nāvē. Nāve nav iestājusies vardarbības rezultātā, bet gan, visticamāk, veselības problēmu dēļ. Noziedzīga nodarījuma pazīmju trūkuma dēļ kriminālprocess nav sākts, skaidroja policijas pārstāvis.

Viņš zināms kā azartspēļu biznesa lauva Latvijā, taču lielāko daļu firmu pirms pieciem gadiem pārdevis. Dāvis daudzkārt minēts Latvijas miljonāru TOP 100 sarakstā, tomēr pēdējos gados sabiedrībā rādījies reti un dzīvojis pieklusinātu dzīvi, veltot laiku saviem hobijiem - kāršu spēlēšanai, kalnu slēpošanai, tenisam un mākslas darbu kolekcionēšanai.

Jānis Dāvis bijis precējies četras reizes, viņa sieva Margarita Dāve ir filoloģe, uzņēmēja. Dāvim ir trīs dēli un meita.

Kasjauns.lv izsaka līdzjūtību Dāvja tuviniekiem un draugiem.

Kasjauns.lv/Foto: No izdevniecības "Rīgas Viļņi" arhīva/ Gatis Dieziņš/Lauris Nagliņš/LETA

Citi šobrīd lasa

"Imunitātes pases": Eiropā parādās cerība par daudzu cilvēku iespēju ātrāk atgriezties dzīvē 3
Pētera Apiņa ieteikumi, kā ar sporta palīdzību viegli pārslimot Covid-19 6
Britu kuplākā daudzbērnu ģimene sagaidījusi pieaugumu - 22. atvasi 6
Skatīt visus komentārus

Энрике Иглесиас опубликовал первое видео с 2-месячной дочерью Машей

«Меган абсолютно раздавлена»: герцогиня не может видеться с матерью