foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva
Putinists Kaspars Pudniks aizsapņojas par deportācijām uz Sibīriju
Muzikants Kaspars Pudniks.
Sabiedrība
2022. gada 4. aprīlis, 06:50

Putinists Kaspars Pudniks aizsapņojas par deportācijām uz Sibīriju

Kas Jauns Avīze

Kovids vairs nav tik aktuāls, un tagad mediķu un vienkārši saprātīgu cilvēku vietā antivakseri izgāž naidu pār Ukrainu. Vienīgais, kas nemainās, ir viņu uzticība Kremlim. Ar cinismu īpaši izceļas kādreiz kā muzikants pazīstamais Kaspars Pudniks, kurš "tautas ienaidniekiem" draud ar Sibīriju.

Pamatā Pudniks izpaužas "Facebook", jo, kā pats raksta: “Pie Krievijas vēstniecības var stāvēt ar Ukrainas karogu, bet paust atbalstu Krievijas tautai nedrīkst!” Par aizliegumu atbalstīt Krievijas agresiju viņš ir sašutis: “Latvijā nav nekādas demokrātijas – ir totalitārisms!”  

Pudniku tracina Ukrainas dzeltenzilās krāsas: “Ar kādām tiesībām viņi pie gandrīz katras izglītības iestādes Latvijas karoga vietā izkarina Ukrainas karogu? (..) Vai kāds rīkoja referendumu par šo jautājumu? Vai kāds prasīja tautas nostāju? Protams, ka nē!”

foto: Sintija Zandersone/LETA
Kasparu Pudniku sadusmojis viņa elka atveidojums pretim Krievijas vēstniecībai: “Sapnī redzēju, ka stulbā Medicīnas muzeja vadība tiek izsūtīta uz Sibīriju.”

Arī daudzu Latvijas cilvēku sniegtā palīdzība Ukrainas bēgļiem kremt kara piekritējam: “Varētu padomāt, ka viņi paši nevar par sevi parūpēties. Jūs man pasakiet, kad Ukrainas tauta ir rūpējusies par Latviju?”

Īpašu Pudnika naidu izpelnījies mūziķis Ralfs Eilands: “Es redzēju sapnī, ka Eilandu tiesās par Latviešu tautas nodevību un naida kurināšanu. Ceru, ka šis sapnis piepildīsies!” Eilands nav vienīgais pašmāju rašista melnajā sarakstā: “Un sapnī redzēju, ka stulbā Medicīnas muzeja vadība tiek izsūtīta uz Sibīriju. Par to, ka kurina naidu Latvijā starp tautām. Ar stulbu, palīgskolas līmeņa plakāta izveidi pretī Krievijas vēstniecībai.”

foto: REUTERS/SCANPIX
Akcijā Ļvivā pieminēti Putina fašistu nogalinātie bērni. “Sapnī redzēju, ka pati Ukrainas tauta ir vainīga pie tā, kas ar viņiem šobrīd notiek,” rašisma piekritējam Pudnikam nav ne mazākās līdzjūtības. Papildinot šo cilvēknīdēja domu – ukraiņi vainīgi pie tā, ka viņi ir...

“Sapnī redzēju, ka pati Ukrainas tauta ir vainīga pie tā, kas ar viņiem šobrīd notiek. Tikai un vienīgi viņi paši ir vainīgi pie kara,” klāsta "ģimenes vērtību sargs" Pudniks, kuru nepavisam nesatrauc, ka ukraiņu ģimenes dodas bēgļu gaitās un Krievijas armija katru dienu nogalina bērnus. 

foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva
Pudniks kopā ar domubiedri – arī bijusī šovu zvaigzne Jolanda Suvorova atbalsta ukraiņu iznīcināšanu.

Valsts drošības dienests ir saņēmis iesniegumu ar lūgumu izvērtēt Pudnika aktivitātes. Drošībnieki jau sākuši vairākus kriminālprocesus par Krievijas agresijas slavināšanu un kara noziegumu attaisnošanu,  apcietināti ir blogeris Kirils Fjodorovs un sazvērestības teoriju sludinātājs Aivis Vasiļevskis. Pēdējais ir viens no četriem (starp tiem ir arī Aivja Vasiļevska tēvs, "dziednieks" Ventis Vasiļevskis) "garīgās attīstības un dziedniecības" centra "DVS Urantija" pārstāvjiem, kas vieduma aizsegā sludināja Kremļa fašisma idejas.