Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

VIDEO: riteņiem atraujoties no zemes - Liepājā nofilmēta iespaidīga policijas pakaļdzīšanās 7

Sabiedrība
14. janvārī 13:52 2022. gada 14. janvārī 13:52
  Jauns.lv
Vakar Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas Liepājā, Karostas mikrorajonā fiksēja automašīnu, kuras vadītājs pēc pārkāpuma izdarīšanas uzsāka bēgšanu, veicot virkni citu pārkāpumu.

Bēgšana nofilmēta un video ievietots "Facebook", kur redzams, ka autovadītāja spēkrats, ātrumā braucot, kādā brīdī pat atraujas no zemes.

Vīrietis tika aizturēts, pret viņu uzsākts kriminālprocess un 13 administratīvo pārkāpumu procesi.

Vakar ap pulksten 21.10 Liepājā, Ģenerāļa Baloža ielā tika pamanīts transportlīdzeklis “Volkswagen Passat”, kurš pārvietojās bez iedegtām ārējās apgaismes ierīcēm diennakts tumšajā laikā.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas, konstatējot pārkāpumu, ieslēdza bākugunis un norādīja vadītājam, lai viņš apstājas, taču vadītājs nepakļāvās prasībām apturēt transportlīdzekli un uzsāka bēgšanu, tādējādi nepakļaujoties policijas darbinieku atkārtotai un vairākkārtējai prasībai  apturēt transportlīdzekli, pārkāpjot satiksmes noteikumus un apdraudot satiksmes drošību.

Transportlīdzekļa vadītājs, bēgot, izvēlējās maršrutus caur daudzdzīvokļu namu pagalmiem, tādējādi apdraudot gan citu transportlīdzekļu drošību, gan mazāk aizsargātos ceļu satiksmes dalībniekus.

Lai apturētu automašīnu, tika piesaistītas papildu Valsts policijas ekipāžas.

Vadītājs turpināja bēgt, izdarot vairākus administratīvus pārkāpumus, līdz Liepājā, Spīdolas ielā izlēca no automašīnas un turpināja bēgšanu ar kājām uz garāžu kooperatīva pusi, kur centās uzkāpt uz garāžas jumta, taču tika aizturēts.

Pārmeklējot vīrieša mantas, pie viņa tika atrastas, iespējams, apreibinošās vielas – folija iepakojums ar zaļganbrūnas krāsas augu izcelsmes vielu, kā arī tabletes. Savukārt transportlīdzeklī tika atrasts gāzes ierocis, kurš nebija reģistrēts uz šī vīrieša vārda.

Konstatēts, ka vīrietis vadīja automašīnu bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, tādējādi pārkāpjot tiesas lēmumu par liegumu vadīt transportlīdzekli.

Likumsargi uz vietas veica alkohola pārbaudi vīrieša izelpā un konstatēts, ka viņš nav atradies alkohola reibumā, taču, uz aizdomu pamata par to, ka vīrietis, iespējams, atradās apreibinošo vielu ietekmē, viņš tika nogādāts medicīnas iestādē ekspertīzes veikšanai.

Valsts policijā par notikušo ir uzsākti kriminālprocesi par izvairīšanos no tiesību ierobežošanas soda izciešanas, savukārt izņemtās vielas tiks nodotas ekspertīzes veikšanai.

Saistītās ziņas

VIDEO: vīrietis aizdegas pēc Ņujorkas policijas pielietotā elektrošoka. Likumsargi aizbēg
Nevaldāms šoferis Koknesē kā neprāta pārņemts bēg no policijas, līdz automašīnai nokrīt riepa 1
Garāmgājējs Liepājā palīdz notvert no policijas bēgošu likumpārkāpēju

Tāpat ir uzsākti 13 administratīvo pārkāpumu procesi par braukšanu bez iedegtām noteiktām ārējās apgaismes ierīcēm diennakts tumšajā laikā, par bēgšanu, par ceļa nedošanu transportlīdzeklim, kuram ir priekšroka, par vairāku ceļa zīmju prasību neizpildīšanu, par nepamatotu nobraukšanu no ceļa braucamās daļas, braucot pa zaļo zonu, tādējādi apdraudot satiksmes drošību, par braukšanu pa gājēju un velosipēdistu ceļu, par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, un par agresīvu braukšanu.

Vīrietis vietā, kur atļauts pārvietoties ar 50 kilometriem stundā, brauca ar 132 kilometriem stundā.

Valsts policija turpina izmeklēšanu uzsāktajā kriminālprocesā. Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Citi šobrīd lasa

Gribēja bērnu pulciņu, bet nebija neviena... Kāda patiesībā bija leģendārā Anna Brigadere
Futbolistam Denijam Hodžsonam no jauna piestiprināts gabals viņa galvaskausa
Šokējošs video: Krievijā letāli beigusies kristīšanās ledus aukstā ūdenī 10
Skatīt visus komentārus