foto: LETA
Sestdien izbraukuma vakcinācija pret Covid-19 notiks 11 Latvijas vietās
Novadu ziņas
2021. gada 13. novembris, 08:35

Sestdien izbraukuma vakcinācija pret Covid-19 notiks 11 Latvijas vietās

Jauns.lv / LETA

Šodien izbraukuma vakcinācija pret Covid-19 notiks kopumā 11 vietās Latvijā, tostarp Rēzeknes novadā, Limbažos, Dobelē, Valmierā, Bauskā, Liepājā un Kuldīgā, informēja Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļā.

Izbraukuma vakcinācijā tiks potēts ar "Moderna", "Johnson&Johnson", bet jauniešiem līdz 25 gadiem tiks piedāvāta "Pfizer"/"BioNTech" vakcīna.

Rēzeknes novadā izbraukuma vakcinācija no plkst. 9 līdz 10.30 notiks Sokolku pagasta Klubā-bibliotēkā, no plkst.11.30 līdz 14 - Viļānu kultūras namā, no plkst.15 līdz 16.30 - Dekšāru pagasta pārvaldē, no 13 līdz 16 - Maltas kultūras namā, un no 8 līdz 11 - Ozolaines tautas namā.

Izbraukuma vakcinācija no plkst. 9 līdz plkst. 14 notiks Limbažu pilsētas poliklīnikā, savukārt no plkst.10 līdz plkst.15 - Dobeles sporta centrā, un no plkst.13 līdz 17 - Liepājā Lazaretes ielā 7.

Valmieras novada Strenču kultūras namā izbraukuma vakcinācija notiks no plkst.10 līdz plkst.16, Bauskas Vecumnieku veselības centrā - no plkst.9 līdz plkst.13, un Kuldīgas vieglatlētikas manēžā - no plkst.10 līdz plkst.17.

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir). Uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu.

Savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva, vai cita likumiskā pārstāvja klātbūtne, kā arī dokumenti - likumiskajam pārstāvim pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu, proti, ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara.

Latvijā iedzīvotājiem ir pieejamas visas Eiropas Zāļu aģentūrā apstiprinātās vakcīnas pret Covid-19. Savukārt vakcinācijas pakalpojumu var saņemt pie ģimenes ārstiem, ārstniecības iestādēs, vakcinācijas punktos, tirdzniecības centros un izbraukuma vakcinācijā. Iedzīvotājiem vecumā no 80 gadiem tiek piedāvāta iespēja saņemt vakcīnu mājās.

Informācija par vakcinācijas iespējām ir pieejama NVD mājaslapā vai zvanot pa tālruni 8989.