foto: LETA
Darbību atsāk vakcinācijas punkts tirdzniecības centrā “Origo”
Tirdzniecības centrā "Origo" izvietotas norādes, kas informē par iespēju ienākt tirdzniecības centrā tikai ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.
Sabiedrība
2021. gada 19. oktobris, 09:46

Darbību atsāk vakcinācijas punkts tirdzniecības centrā “Origo”

Jauns.lv

Vakcinācijas punkts tirdzniecības centrā “Origo” turpina pieņemt iedzīvotāju pierakstus uz vakcināciju. VCA poliklīnikas vakcinācijas punkts darbojas tikai ar iepriekšēju pierakstu un ir atvērts jaunā lokācijā – turpmāk tas atradīsies Stacijas daļā, informē MRS Grupa.

“Linstow Baltic” un multifunkcionālā centra “Origo” komercdirektore Evija Majevska: “Darbinieku un apmeklētāju veselība un drošība vienmēr ir bijusi mūsu prioritāte, tādēļ šajos sarežģītajos apstākļos uzskatām par pienākumu būt sociāli atbildīgiem un atvēlēt mūsu rīcībā esošo telpu iedzīvotāju vakcinācijai. Esam raduši iespēju turpināt “Origo” vakcinācijas punkta darbību epidemioloģiski drošā vidē. Aicinu Rīgas iedzīvotājus un viesus būt atbildīgiem un pieteikties vakcinācijai, lai jau pārskatāmā nākotnē mēs spētu uzveikt vīrusu un atgriezties ierastajā dzīvē!”

Sadarbībā ar Nacionālo veselības dienestu un VCA poliklīniku izveidotais vakcinācijas punkts turpmāk atradīsies t/c “Origo” Stacijas daļā blakus salonam “Kolonna” (ieeja no Gogoļa ielas puses). Darba laiks  katru dienu no plkst. 10:00 līdz 20:00.

Pirms vakcīnas saņemšanas lūdzam ievērot šādus nosacījumus:

  • vakcinācija t/c “Origo” tiek veikta tikai ar iepriekšēju pierakstu. Uz vakcināciju iespējams pieteikties www.manavakcina.lv, izvēloties vakcinēšanas laiku un vietu t/c “Origo” Rīgā, Stacijas laukumā 4, vai https://ej.uz/Origo_Covid, vai pa tālruni 677 999 77;
  • būs pieejamas dažādas vakcīnas. Par konkrēto vakcīnu lūdzam interesēties VCA poliklīnikā pa tālr. 677 999 77. Vakcīnas pieejamība konkrētā dienā atkarīga no piegādēm;
  • tiks vakcinēti arī bērni no 12 gadu vecuma;
  • pirms vakcinācijas tiks nodrošināta ārsta apskate.