Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Pērn mūžībā aizgājušais žurnālists un augstskolas pasniedzējs Rolands Tjarve. (Foto: Lita Krone/LETA)

Žurnālistu asociācijas balvu par ieguldījumu žurnālistikā piešķir mūžībā aizgājušajam Tjarvem

Sabiedrība
19. augustā 21:14 2021. gada 19. augustā 21:14
  Jauns.lv / LETA
Ceturtdienas vakarā Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) pasniedza balvas par sasniegumiem žurnālistikā 2020. gadā, Intas Brikšes piemiņas balvu par izcilu ieguldījumu žurnālistikā piešķirot pērn mūžībā aizgājušajam žurnālistam un augstskolas pasniedzējam Rolandam Tjarvem, informēja asociācijā.

Nominācijā "Ziņa un reportāža" balvu saņēma Gunita Nagle par publikāciju "Četru bērnu māte. Mirusi" žurnālā "Ir", nominācijā "Analītika un pētniecība" balva piešķirta Indrai Sprancei un Anitai Braunai, kuras Latvijas Radio veidoja raidījumu sēriju par Aivara Lemberga prāvas aizkulisēm un "Ventspils grupējumu", savukārt nominācijā "Analītika un pētniecība - Covid-19" balvu saņēma Sanita Jemberga un Inese Liepiņa no pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" par publikāciju sēriju "Vakcīnu sāga".

Saistītās ziņas

Arnis Blodons pēc drauga Tjarves nāves: "Par savu ironiju samaksāju pārāk dārgi..."
Rolanda Tjarves dzīvesbiedre apstiprina, ka vīrs miris no Covid-19
Miris Rolands Tjarve

Nominācijā "Intervijas un apraksts" balvu LŽA piešķīra Latvijas Televīzijas (LTV) Ziņu dienesta komandai - Aijai Kincai, Ivanam Milovam, Dacei Koklei, Edmundam Rimšānam - par dokumentālo filmu "Netīrā zona". Balva par izciliem sasniegumiem nominācijā "Jaunie formāti" tika LTV Ziņu dienesta un producentu kompānijas "Buzz Division" komandai, kurā bija Jānis Geste, Dagnija Neimane-Vēvere, Žanete Ostreiko, Kristiāna Grāmatiņa, Rojs Rodžers, par "16+" debatēm.

Balva pasniegta arī nominācijā "Veikums mazākumtautību valodā", kurā laurus plūca Kristīna Hudenko un Kristīne Moisejeva no portāla "rus.delfi.lv" par darbu "Kod.lv", savukārt nominācijā "Gada jaunais žurnālists" balvu saņēma ziņu portāla "apollo.lv" žurnāliste Luīze Lote Āboliņa.

Gada redaktora balvu saņēma Anita Brauna no Latvijas Radio, bet Reģionālo un diasporas mediju balvu pasniedza laikraksta "Neatkarīgās Tukuma Ziņas" redakcijai.

Iesūtītos darbus vērtēja asociācijas 2021. gada pilnsapulcē ievēlēta komisija, kuras sastāvā bija Sigita Roķe, Sanita Upleja-Jēgermane, Ginta Alberte, Lāsma Antoneviča, Arnis Krauze un Anna Peipiņa.

Citi šobrīd lasa

Pēc saslimšanas ar Covid-19 miris bijušais CVK priekšsēdētājs Arnis Cimdars
Pakalpojumi, kurus būs aizliegts sniegt līdz 15. novembrim
Kas jāzina par "lokdaunu"? Un kā izskatījās pēdējais vakars pirms tā stāšanās spēkā? 5
Pievienot komentāru

Измены Агутина, тяжелый уход отца, вопросы об алкоголе и пластике: судьба Анжелики Варум

"Дамочкам не повезло": в Сети обсуждают неказистую внешность Долиной и ее дочери 1