Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Upura automašīna un mirstīgās atliekas. (Foto: Mārtiņš Ziders/Jauns.lv)

Bezzubova slepkavas bija gatavojušies, šāva no automāta citiem bīstamā veidā. Policija atklāj to, ko drīkst atklāt 12

112
14. aprīlī 16:47 2021. gada 14. aprīlī 16:47 | Papildināts, 14. aprīlī 17:10
  Jauns.lv
Uzbrucēji, kuri trešdienas rītā nošāva futbola aģentu Romānu Bezzubovu, bija vismaz trīs. Viņi bija gatavojušies un šāva no automātiskā ieroča, trešdien žurnālistiem pavēstīja Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks.

Viņš norādīja, ka slepkavība izdarīta citiem apkārtējiem bīstamā veidā, šaujot no automātiskā ieroča, kas šo situāciju padara ļoti, ļoti satraucošu.

Iepriekš izskanēja, ka uzbrucēji bija vismaz divi, tomēr Ruks norādīja, ka arī medijos publicētajā video redzams, ka personu kopā ir vismaz trīs. 

Izsaukumu policija saņēma plkst.7.50, bet plkst.8.03 tika izsludinātas koordinētas darbības, rajona bloķēšana, noziedznieku pārtveršanas pasākumi, iesaistot lielus policijas spēkus un brīvās patruļas Rīgas reģionā, bet pēc padsmit minūtēm - Latvijas teritorijā. Viņš minēja, ka šim noziegumam novirzīti visi pieejamie policijas spēki, vairāki tūkstoši darbinieku.

Ruks atklāja, ka vīrietis tika nogalināts, izbraucot no dzīvojamā masīva uz Gunāra Astras ielu. Noziedznieki viņam aizšķērsoja ceļu, ar automātisko ieroci virzīja mērķtiecīgus šāvienus, pēc kā upuris tika smagi ievainots, taču kādu brīdi varēja turpināt braukšanu. Pēcāk no gūtajiem ievainojumiem cietušais miris.

Ruks apstiprināja, ka viena no versijām, lai gan ne vienīgā, ir tā, ka šī varēja būt pasūtījuma slepkavība.

Tāpat viņš neizslēdz, ka uzbrucēji nāk no ārvalstīm.

Viņš arī sacīja, ka viena notikušā versija ir saistība ar profesionālo darbību.

"Meklējam motīvu, skatāmies, kāpēc bija jānogalina," sacīja Ruks,

norādot, ka otra versija ir personiskie iemesli, personisku attiecību kārtošana. Kurā virzienā skatīties, izmeklēšana parādīs, sacīja policijas šefs.

Vaicāts, vai uzbrukumā varētu tikt izmantota Limbažu pusē pirms dažām dienām nozagtā "BMW X5" automašīna, Ruks norādīja, ka policija pašlaik to izmeklē.

Policijas šefs aicināja cilvēkus nesatraukties, jo noziedznieki vērsās pret konkrētu personu, tāpēc likumsargi uzskata, ka iedzīvotāji ir drošībā, neraugoties uz to, ka ļaundari vēl nav notverti. Ieraugot ko aizdomīgu, policija aicina ziņot policijai. 

"Esam piesaistījusi visus iespējamos spēkus, notikuma vietā strādā labākie kriminālistikas eksperti ar jaunākajām mūsu rīcībā esošajām tehnoloģijām," viņš sacīja, norādot, ka izņemti lietiskie pierādījumi, nopratināti liecinieki, iegūts liels apjoms ar videoreģistratoru datiem. "Darbs notiek ļoti intensīvi, visu pārējo, cik iespējams, esam atlikuši malā," sacīja Valsts policijas priekšnieks. 

Kas ir Romāns Bezzubovs?

Romāns Bezzubovs. (Foto: Facebook)

Bezzubovs tika nošauts 41 gada vecumā – deviņu gadus pēc tam, kad bija beidzis savu futbolista karjeru, kas lielākoties tika aizvadīta Latvijas futbola virslīgā. Kopumā Latvijas spēcīgākajā futbola līgā uzbrūkošā pussarga pozīcijā spēlējušais Bezzubovs aizvadīja 139 mačus, kuros izcēlās ar deviņiem vārtu guvumiem.

Savas karjeras laikā viņš pārstāvēja tādus klubus kā Rīgas “Daugava”, “Jūrmala”, “Jūrmala VV” un pat ambiciozo, bet bēdīgi slaveno Kuldīgas “Venta”, kas, neraugoties uz odiozā īpašnieka Rostislava Štiņa (Latvijā izmantoja vārdu Ross Akmens) grandiozajiem plāniem, ātri vien bankrotēja. Savas karjeras priekšpēdējā sezonā viņš izmēģināja arī veiksmi leģionāra gaitās, kad septiņas spēles aizvadīja Albānijas virslīgas klubā “Bylis Ballsh”.

Pēdējos gados Bezzubovs darbojās kā futbola aģents, pārstāvot “BR-Sport Agency”. Romāna klientu vidū bija tādi pazīstami Latvijas izlases esošie un bijušie spēlētāji kā Vitālijs Jagodinskis, Vladislavs Gabovs un Aleksandrs Fertovs, talantīgie Vladislavs Soloveičiks, Jānis Grīnbergs, Aleksejs Grazjanovs un citi.

Vairāk par Bezzubovu lasi šeit.

Citi šobrīd lasa

Publicē FOTO ar pasauli pārsteigušo māmiņu, kura gaidīja septiņus bērnus, bet dzemdēja deviņus
Skolēns par šaušanu Kazaņas vidusskolā: "Mēs ieslēdzāmies, bet tad atskanēja sprādziens" 4
“Hokeja leģenda” Vladimirs Putins izmanto viņam radītos noteikumus un gūst septiņus vārtus spēlē pret NHL izlasi
Skatīt visus komentārus

"Он совершал попытку суицида в метро": Геннадий Хазанов рассказал о своем "нездоровом" брате

Три Ларисы! Гузеева, Удовиченко и Долина показали свои реальные лица во время застолья